szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Czy Katy Perry znów wyjdzie za mąż?

KATY PERRY i JOHN MAYER zamieszkają razem. Podrywacz się uspokoił?

Katy Perry i John Mayer będą mieszkać razem. Wiele wskazuje na to, że notoryczny podrywacz się ustatkował. Bo to on chciał, aby piękna Katy z nim zamieszkała. Czyżby Katy Perry, która twierdziła, że nigdy więcej nie zwiąże się z mężczyzną, zaczynała zmieniać zdanie?

Tagi: John Mayer, john mayer podrywacz, katy, katy perry, katy perry john mayer, katy perry nowy chłopak, Katy Perry rozwód, katy perry ślub

KATY PERRY i JOHN MAYER zamieszkają razem. Podrywacz się uspokoił?

Katy Perry i Johna Mayer. Ich związek staje się coraz bardziej poważny

fot: BULLS

Katy Perry i John Mayer chcą razem zamieszkać! Czyżby stał się cud i nałogowy podrywacz zapragnął się w końcu ustatkować? Wszystko na to wskazuje. Szczególnie, że pomysł wspólnego mieszkania nie wyszedł od Katy, a od… Johna! Przyjaciele pary przecierają oczy ze zdumienia: to z całą pewnością nie jest Mayer, jakiego znali!

Muzyk do tej pory był wyjątkowo skutecznym, hollywoodzkim sercołamaczem. Co gorsza: kompletnie pozbawionym klasy. Zdarzało mu się bowiem zdradzać sekrety jego związków z innymi gwiazdami. Przy Katy jednak zmienił się nie do poznania. Zamilkł na Twitterze, nie wypowiada się do prasy, dał się nawet zaciągnąć na rodzinny obiad do rodziców Katy Perry! Teraz zrobił kolejny krok, który świadczy o tym, że swoją nową wybrankę traktuje nad wyraz poważnie. Jeden ze znajomych artysty donosi: John pragnie przenieść ich związek na kolejny poziom. Zasugerował Katy, że powinni znaleźć wspólny dom. On czuje, że Perry to ta jedyna i chce się w pełni zaangażować. Uwielbia architekturę i chce urządzić wyjątkowe miejsce dla nich obojga. To ma być prawdziwe sanktuarium.

Choć, patrząc w przeszłość trudno uwierzyć w uczciwe zamiary Johna, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w końcu się zakochał. Miejmy tylko nadzieję, że w Katy, a nie w jej sławie…

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 12.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również