szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Katy Perry i Kristen Stewart walczą o jedną rolę

KATY PERRY i KRISTEN STEWART walczą o rolę. Która zagra w biografii FREDDIEGO MERCUREGO, lidera QUEEN?

Katy Perry i Kristen Stewart walczą o rolę w biografii Freddiego Mercurego!
 Obie gwiazdy chcą zagrać ukochaną legendarnego piosenkarza, Mary Austin. Katy, której już latem 2012 zaoferowano udział w castingu, wtedy nie była pewna czy jest gotowa na to wyzwanie. Zmieniła zdanie, kiedy dowiedziała się, że o rolę będzie ubiegać się gwiazda Zmierzchu!

Tagi: biografia freddie mercury, freddie mercury, freddie mercury wikipedia, freddie mercury youtube, katy perry, kristen stewart, mary austin, mercury freddie, merucy austin, Queen, queen film, zmierzch

KATY PERRY i KRISTEN STEWART walczą o rolę. Która zagra w biografii FREDDIEGO MERCUREGO?

Freddie Mercury to legenda, więc film o życiu lidera Queen będzie z pewnością hitem. Nic dziwnego, że Katy Perry i Kristen Stewart tak bardzo starają się, by w nim zagrać!

fot: BULLS

Informator związany z produkcją filmu o życiu lidera zespołu Queen mówi: Kristen Stewart i Katy Perry są poważnie brane pod uwagę. Mary Austin odegrała wielką rolę w życiu legendarnego muzyka. W końcu była jedyną kobietą, którą się poważnie zainteresował. Obie desperacko pragną zagrać tę postać i nie przebierają w środkach, by wysunąć swoją kandydaturę na prowadzenie.

Okazuje się jednak, że ich determinacja zamiast pomóc, może im… zaszkodzić. Gdy dziewczyny walczą między sobą, ich szanse na dostanie roli maleją – zdradza źródło. To świadczy o braku profesjonalizmu i prawdę mówiąc, Sacha (Baron Cohen) jest już tym zmęczony. Chce po prostu mieć klepniętą pełną obsadę i zacząć zdjęcia, a nie być częścią ich gierek - zdradza.

Jak myślicie, która z gwiazd będzie bardziej wiarygodna? Kristen ma większe doświadczenie aktorskie, ale na korzyść Katy przemawia jej luz i seksapil. Mówi się, że w tej roli jest oskarowy potencjał, więc jest o co walczyć!

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 21.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również