szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Katy Perry na Grammy bez Johna Mayera

KATY PERRY idzie na galę GRAMMY 2013 z… przyjaciółką! Czy to koniec jej związku z JOHNEM MAYEREM?

Między Katy Perry i Johnem Mayerem nie układa się najlepiej? Na galę wręczenia Grammy 2013 autorka hitu Firework wybierze się z przyjaciółką, a nie swoim facetem! To już kolejna okazja, gdy Katy nie zaprasza go jako swojej osoby towarzyszącej!

Tagi: Grammy 2013, grammy gwiazdy, grammy nominacje, grammy pl, grammy relacja, grammy zdjęcia, John Mayer, katy perry, kiedy grammy, nagroda grammy, nagrody grammy, rozdanie nagród grammy 2013

KATY PERRY idzie na galę GRAMMY z… przyjaciółką! To koniec jej związku z JOHNEM

Katy Perry i John Mayer nie pokazują się często razem. Czy to sygnał, że zbliża się koniec?

fot: BULLS

Rozdanie nagród Grammy to muzyczne wydarzenie sezonu. Trudno nam uwierzyć, że John Mayer z własnej woli odpuściłby taką okazję to brylowania w świetle fleszy. Skoro Katy Perry nie idzie z Mayerem to z kim?

Jej "gorącą randką" jest znana z serialu Dziewczyny Allison Williams. Potwierdziła to sama zainteresowana. Idę na Grammy, a Katy jest moją dziewczyną! Najgorętszą z możliwych. To moja przyjaciółka. Oczywiście, jest nominowana, bo jak mogłoby być inaczej. Już nie mogę się doczekać. Naturalnie Katy jest fantastyczna. Po prostu najlepsza – wyznała w show Andersona Coopera Allison.

Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że Williams była ostatnio widziana, gdy przytulała się do Mayera w Nowym Jorku! Czyżby wykorzystała go, by wkraść się w łaski jego dziewczyny? A może to po prostu kolejny sposób, by młoda aktorka mogła zaistnieć w show-biznesie?

Rozdanie nagród Grammy już w nocy z 10 na 11 lutego 2013 czasu polskiego.

Zobacz: Katy Perry - Firework:
Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 09.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Nagie gwiazdy na GRAMMY 2013 niemile widziane! JENNIFER LOPEZ nie odsłoni już piersi w kreacji VERSACE...
Nagie gwiazdy na GRAMMY 2013 niemile ...

Gwiazdy nago na czerwonym dywanie Grammy to już przeszłość. Na Grammy 2013 przygotowano specjalny dress code i instrukcję, jak artyści mogą być ubrani. Beyonce nie odsłoni już swoich zgrabnych nóg, a piersi ...