szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Mam problemy z czytaniem - oświadczyła Katy Perry

KATY PERRY MA PROBLEMY Z CZYTANIEM! Zobacz czemu artystka ma braki w edukacji!

Katy Perry nie radzi sobie z czytaniem! Gwiazda wyznała, że ma problemy z płynnym czytaniem gazet czy książek. Wszystko przez jej rodziców. Sprawdź czemu artystka nie nauczyła się czytać w szkole!

Tagi: katy perry, Katy Perry Hot n cold, katy perry i john mayer, katy perry i kissed a girl, katy perry na okładce vogue, katy perry nie umie czytać, katy perry problemy z czytaniem, katy perry twitter

KATY PERRY MA PROBLEMY Z CZYTANIEM! Zobacz czemu aktorka ma braki w edukacji!

Mam problemy z czytaniem - oświadczyła Katy Perry

fot: Katy Perry FB

Katy Perry przyznała się do nieco wstydliwego sekretu. Piosenkarka wyznała, że ma problemy z czytaniem. Moi rodzice nie ufali szkołom publicznym, więc uczyłam się w domu - opowiada 28-latka: Mam problemy z czytaniem - wyjawiła w wywiadzie, towarzyszącym jej pierwszej okładce w magazynie Vogue. Piosenkarka wspomina, że jej głęboko wierzący rodzice nie chcieli, żeby ich córka uczęszczała do szkoły publicznej. Zależało im, by proces nauczania był powiązany z kultywowaniem wiary, więc chodziłam do szkółek przykościelnych, które jednak nie realizowały w pełni założeń programowych - mówi gwiazda. Katy Perry przypomniała też, że podstawową wiedzę o świecie przekazywała jej matka, Mary Hudson: Studiowała w Berkeley, była na wymianie w Hiszpanii. Płynnie mówi po francusku. Pracowała jako reporter - wylicza Katy Perry: Była naprawdę dobrą nauczycielką. 28-letnia gwiazda podkreśla, że choć nie opanowała do perfekcji umiejętności czytania, a jej wiedza ogólna posiada spore luki, nie ma żalu do swoich rodziców.

Autor: ko

Zdjęcia: Katy Perry FB

Publikacja: 22.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również