szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
KATY PERRY jako królowa w reklamie swoich perfum Killer Queen

KATY PERRY reklamuje swoje nowe perfumy Killer Queen

W sierpniu do sklepów trafią nowe perfumy Katy Perry Killer Queen. A już teraz możemy podziwiać zdjęcia reklamowe nowego zapachu gwiazdy. Oczywiście występuje na nich sama Katy Perry i to jako królowa!

Tagi: katy perry, KATY PERRY KILLER QUEEN, KATY PERRY PERFUMY, KATY PERRY REKLAMUJE PERFUMY, KILLER QUEEN, NOWE PERFUMY KATY PERRY, perfumy, PERFUMY KATY PERRY, PERFUMY KILLER QUEEN

KATY PERRY reklamuje swoje nowe perfumy Killer Queen

fot: fot. materiały prasowe

Katy Perry świetnie sobie radzi nie tylko w muzycznej branży, ale także... perfumeryjnej. Na swoim koncie ma już dwa zapachy, a w sierpniu ukaże się kolejny - Killer Queen. Już teraz możemy podziwiać zdjęcie z kampanii reklamowej perfum Katy Perry!

Główną rolę w reklamie gra oczywiście sama Katy Perry, która występuje jako królowa, siedząca na przewróconym tronie. Gwiazda ma na sobie wiązane botki na wysokich obcasach, oryginalne rajstopy, czerwoną sukienkę z tiulowym dołem, a także koronę oraz berło zakończone flakonem jej perfum. Do tego Katy Perry ma retro fale i mocny makijaż - smokey eyes oraz krwistoczerwone usta.

Podoba się Wam kampania perfum Killer Queen? Jak w niej wypadła Katy Waszym zdaniem?

Autor: Kinga

Zdjęcia: fot. materiały prasowe

Publikacja: 25.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również