szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kim są jurorzy Kilerskiego Karaoke?

KILERSKIE KARAOKE w ESKA TV. Kim jest prowadzący i jury przebojowego programu?

Kilerskie karaoke to telewizyjny hit ESKAT TV! Gwiazdy w ekstremalnych sytuacjach i Krzysztof Jankes Janowski w roli szalonego prowadzącego to znaki firmowe show. A kim jest równie ciekawe jury programu? Bierzemy pod lupę Katarzynę KwiatkowskąMagdę ShejbalIgora Nurczyńskiego.

Tagi: eska tv, Igor Nurczyński, Jankes, jankes eska tv, jankes radio eska, jury kilerskie karaoke, Katarzyna Kwiatkowska, kilerskie karaoke, kilerskie karaoke eska tv, kilerskie karaoke kiedy emisja, kilerskie karaoke odcinki, magda schejbal

KILERSKIE KARAOKE w ESKA TV. Kim jest prowadzący i jury przebojowego programu?

Prezenter imprESKI w Radiu Eska, Krzysztof Jankes Jankowski w ESKA TV prowadzi Kilerskie Karaoke.

fot: C. Piwowarski / Kilerskie Karaoke

Gospodarzem Kilerskiego karaoke w ESKA TV jest prezenter imprESKI Radia Eska - Krzysztof Jankes Jankowski. Jankes sprawdza się doskonale w roli prowadzącego szalony program. W każdym odcinku Kilerskiego karaoke pojawia się gwiazda, przed którą ESKA TV stawia szalone zadania. Śpiewając wybrany hit, znani muszą np. depilować, nogi, spacerować po odpadkach z restauracji czy brudnych pieluchach. Granice swojej wytrzymałości sprawdzili już m.in. Piotr Kupicha, Aleksandra Szwed i Patricia Kazadi. Gwiazdy wygrywają bilet lotniczy dla fanów. Im lepiej wypadną celebryci, tym dalej poleci szczęśliwy zwycięzca. Jak w każdym dobrym show nie mogło zabraknąć także błyskotliwego jury. To od niego często zależą losy uczestników. Kim są jurorzy Kilerskiego karaoke?

Magda Schejbal

Na szerokie wody aktorka wypłynęła dzięki serialom Szpilki na Giewoncie i Kryminalni. Ale jej przygoda z aktorstwem zaczęła się znacznie wcześniej. Debiutowała w 2001 roku w filmie Głośniej od bomb Przemysława Wojcieszka. Później była jeszcze m.in. rola w Superprodukcji i epizody w serialach Niania i Kasia i Tomek. Kilerskie karaoke było dla Magdy Schejbal niczym spełnienie marzeń, bo zawsze chciała pojawić się we wspólnym projekcie z Katarzyną KwiatkowskąW ostatnim momencie nam się nie udało, więc postanowiłam sobie w życiu, że zrobię wszystko, by do tego doszło - wspomina Magda. Cieszę się również, że w tym show moje umiejętności zawodowe i wiedza nie decydują o czyimś życiu, tak jak ma to miejsce w przypadku jury w innych programach - opowiada.

Katarzyna Kwiatkowska

Kasia musi być naprawdę cierpliwą osobą... Pierwsze aktorskie kroki stawiała na początku lat 90-tych, ale cała Polska poznała ją i pokochała dopiero dobrych kilkanaście lat później w Szymon Majewski Show. Chyba wszyscy pamiętają jej błyskotliwe parodie Dody, Krystyny Jandy i Magdy Gessler w Rozmowach w tłoku. Prawdziwe oblicze Kasi mogliśmy podziwiać m.in. w serialach Kasia i Tomek, M jak miłość i Na dobre i na złeMyślę, że to będzie dla mnie zupełnie nowe doświadczenie. Bycie jurorem to przecież nie jest bułka z masłem, trzeba się zdyscyplinować i w formie haiku powiedzieć coś, co nie znudzi publiczności i będzie przede wszystkim dowcipne. Taki właśnie jest charakter tego programu. Nie jest to typowy talent show. Tu liczy się po prostu dobra zabawa - przyznaje Zielińska.

Igor Nurczyński

Ekipa Kilerskiego karaoke nie może się obijać, bo w jurorskim fotelu zasiada ich szef! Igor Nurczyński to szef projektu ESKA.TV, jego dyrektor programowy oraz dyrektor artystyczny festiwalu ESKA Music Awards. Szukaliśmy nowego sposobu na to, by przyciągnąć do naszej stacji tych, którzy po pierwsze kochają muzykę, a po drugie chcieliby zobaczyć coś zupełnie nowego - opowiada Nurczyński. I trzeba przyznać, że ta sztuka się udała!

Premierowe odcinki Kilerskiego Karaoke w ESKA TV w każdą niedzielę o 18:00.

Zobacz: Magda Schejbal - SYLWETKA GWIAZDY >>

Zobacz: Ewa Farna w Kilerskim karaoke
Zobacz: Katarzyna Kwiatkowska - SYLWETKA GWIAZDY >>

Zobacz: Magdalena Schejbal - SYLWETKA GWIAZDY >>

Autor: SuDeK

Zdjęcia: C. Piwowarski / Kilerskie Karaoke

Publikacja: 03.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...