szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Kim była Peaches Geldof? Nie żyje Peaches Geldof

Nie żyje Peaches Geldof, córka słynnego piosenkarza Boba Geldofa! Kim była Peaches Geldof? Poznaj sylwetkę Peaches Geldof, 25-letniej it girl, modelki i dziennikarki.

Tagi: bob geldof, nie żyje córka boba geldofa, nie żyje peaches geldof, peaches geldof

Kim była Peaches Geldof? Nie żyje Peaches Geldof

Nie żyje Peaches Geldof. Sławna brytyjska it girl miała 25 lat i była córką piosenkarza i społecznika Boba Geldofa. Nie jest tajemnicą, że Peaches Geldof zmagała się z uzależnieniem od narkotyków, jednak odkąd została matką prowadziła spokojniejszy niż wcześniej tryb życia. Peaches została znaleziona w domu w miejscowości Wrotham w poludniowo-wschodniej Anglii.

Przypuszcza się, że przyczyną śmierci Peaches było przedawkowanie narkotyków, choć policja nie podaje na razie wyników śledztwa.

Peaches Geldof była znana jako modelka i prezenterka telewizyjna. Jak wiele córek brytyjskich muzyków zyskała status it girl, czyli specyficznego rodzaju celebrytki, znanej z chodzenia na imprezy, dobrego stylu i imprezowego stylu życia. Większość it girl pracuje w magazynach o modzie i tak też było w przyapdku Peaches - od 16 roku życia pisała dla brytyjskiego wydania magazynu Elle.

Życie prywatne Peaches Geldof pełne było skandali, a jej osoba często pojawiała się w rubrykach plotkarskich. Długo walczyła z uzależnieniem od narkotyków, a jej kolejne imprezowe wybryki stanowiły świetną pożywkę dla paparazzi. Po pół roku małżeństwa rozwiodła się z Maxem Drummeyem, muzykiem z zespołu French Drummer. Jako powód szybkiego rozwodu podawała niezgodność charakterów. Peaches reklamowała też bieliznę marki Ultimo, jednak po kolejnych narkotykowych skandalach, firma zerwała kontrakt z modelką.

Matka Peaches Geldof również zmarła tragicznie. Przedawkowała narkotyki, kiedy Peaches miała 11 lat.

Ostatnią fotografią, jaką Peaches Geldof zamieściła wczoraj na Twitterze bylo jej zdjęcie z matką, stąd przypuszczenia, że jej śmierć mogła być samobójstwem.

Peaches osierociła dwóch synów.

poprzedni
nastepny
Peaches Geldof nie żyje
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Publikacja: 07.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...