szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

KIM KARDASHIAN będzie drugą Coco Chanel. Kanye West się o to postara!

Kim Kardashian ma być drugą Coco Chanel! Kanye West stwierdził, że celebrytka stworzy luksusową markę na miarę domu mody Chanel i będzie kreowała modowe gusta przyszłych pokoleń. Wcześniej słyszeliśmy, że Kim będzie drugą Beyonce, ciekawe ile jeszcze wcieleń raper zafunduje swojej przyszłej żonie?

Tagi: coco chanel, kanye west, kim kardashian, KIM KARDASHIAN coco chanel

KIM KARDASHIAN będzie drugą Coco Chanel. Kanye West się o to postara!

fot: mat. prasowe

Kanye West ma bardzo wiele planów jeśli chodzi o Kim Kardashian. Początkowo raper dążył do tego aby upodobnić ich do jednej z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych par jaką bez wątpienia jest małżeństwo Beyonce i Jaya-Z. Jednak to się nie udało, a Beyonce odmówiła pojawienia się na ślubie celebrytów.

Teraz raper stwierdził, że Kim może zostać projektantką i kreatorką mody na miarę Coco Chanel. Celebrytka zaczęła już chodzić na lekcje dotyczące historii mody i projektowania. Jak podaje magazyn In touch: Kanye chce, aby Kim stworzyła prawdziwą luksusową markę,  która zdefiniuje gusta pokolenia, podobnie jak zrobiła to francuska projektantka mody, Coco Chanel.

Zobacz też KIM KARDASHIAN i KANYE WEST będą mieli trzy śluby. Uroczystości już w maju! >>>>

Biorąc pod uwagę fakt, jak szybko Kanye zmienia zdanie w przyszłym tygodniu może okazać się, że Kim będzie kolejną Elizabeth Taylor!

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 30.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Ile trzeba wydać, żeby wyglądać jak Kim Kardashian? [GALERIA+WIDEO]
Ile trzeba wydać, żeby wyglądać jak ...

Wiele kobiet chce wyglądać jak gwiazdy. Są w stanie poddać się kilkunastu operacjom plastycznym, dzięki którym będą wyglądały jak sobowtóry swoich idolek. Wiemy, ile trzeba wydać, aby wyglądać jak Kim Kardashian? Sprawdźcie!

Kim Kardashian i Kanye West kupili dom. Sprawdź, ile jest warty! [WIDEO]
Kim Kardashian i Kanye West kupili ...

Kim Kardashian i Kanye West postanowili zainwestować w kupno wymarzonej posiadłości. Nowy dom celebryckiego małżeństwa do tanich nie należał. Zobacz, ile para zapłaciła za dom! Ciekawostką jest również fakt, do kogo wcześniej ...