szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kim Kardashian i Kanye West na okładce L'Officiel

Kim Kardashian i Kanye West nago na okładce L'Officiel Homme!

Kim Kardashian i Kanye West pojawili się na okładce najnowszego wydania francuskiego magazynu L'Officiel Homme. Para, która spodziewa się dziecka pozowała nago! Ciężarna Kim z namiętnym wyrazem twarzy, wtula się w ukochanego. Sensualne zdjęcie popularnej pary wzbudza, jak zwykle, mieszane uczucia. Podoba Wam się gorąca sesja Kim i Kanye?

Tagi: gwiazdy nago, kanye west, Kim Kardahsian, kim kardashian ciąża, kim kardashian dziewczynka, kim kardashian figura, kim kardashian kanye west dziecko, kim kradshian dziecko, l'officiel homme, okładki 2013, okładki gwiazd

Kim Kardashian i Kanye West nago na okładce L'Officiel Homme!

Kim Kardashian i Kanye West w nagiej, gorącej sesji dla magazynu L'Officiel Homme!

Kimye czyli para Kim Kardashian i Kanye West od początku swojej burzliwej znajomości budzą kontrowersje. Przypomnijmy tylko, że Kim zaczęła spotykać się z raperem niedługo po ślubie z koszykarzem, Krisem Humphriesem i było to już drugie małżeństwo królowej reality show. Medialnemu związkowi Kim i Kanye wielu nie dawało szans oskarżając parę o zwykły zabieg marketingowy. Jednak, o dziwo, para nadal jest razem i spodziewa się dziecka!

Kim Kardashian i Kanye West pojawili się na okładce magazynu L'Officiel Homme w dwuznacznej, nagiej sesji. Odwrócony naoliwionymi plecami West obejmuje swoją ciężarną partnerkę, która mimiką twarzy daje do zrozumienia, że zdecydowanie się jej ta sytuacja podoba. Przy okazji publikacji magazynu raper obwieścił światu radosną nowinę na Facebooku. West napisał, że zostanie ojcem córeczki!

Sama Kim Kardashian pod wpływem macieżyńskich instynktów zapowiedziała w wywiadzie dla magazynu Dujour, że zamierza ograniczyć swoje występy w życiu publicznym i wyznaczyć sobie inne priorytety, a jej córka na pewno nie pojawi się w rodzinnym reality show Kardashianów. Myślicie, że dotrzyma obietnicy?

Autor: natalia kovacs

Publikacja: 26.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również