szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kim Kardashian boi się o swoje bezpeiczeństwo

KIM KARDASHIAN: paparazzi mi grożą! Gwiazda skarży się na fotoreporterów

Kim Kardashian boi się o swoje bezpieczeństwo. Gwiazda zdradza, że paparazzi zagrozili jej i jej przyszłemu dziecku. To kolejny sposób celebrytki na zwrócenie na siebie uwagi czy Kardashian rzeczywiście jest w niebezpieczeństwie? Sprawdziliśmy o co tak naprawdę chodzi.

Tagi: kardashian kim, Kim Kardahsian, kim kardashian ciąża, kim kardashian córka, kim kardashian dziecko, kim kardashian dziewczynka, kim kardashian skarży się na fotoreporterów, kim kardashian w niebezpieczeństwie, paparazzi grożą kim kardashian

KIM KARDASHIAN: paparazzi mi grożą! Gwiazda skarży się na fotoreporterów. Czy czuje się niebezpieczniej? Sprawdź!

Kim Kardashian próbuje znów zwrócić na siebie uwagę mediów

fot: facebook.com/KimKardashian

Kim Kardashian oskarża fotoreporterów! Gwiazda zdradziła, że grożą oni jej i jej córeczce. Wszystko jednak wskazuje na to, że to kolejny sposób na ratowanie wizerunku. I próba przyciągnięcie uwagi mediów. Bo ostatnio celebrytka nie jest już ulubienicą dziennikarzy.

O tym, że czuje się zagrożona, Kim Kardashian napisała na Twitterze: Nie zgodziłam się, żeby paparazzi zrobili mi zdjęcia, a oni zaczęli mi grozić. Straszyli, że jeśli będę blokować widok to postarają się, żeby moje było niebezpiecznie. Jak mają czelność grozić mi i mojemu przyszłemu dziecku – skarży się gwiazda na swoim profilu. Od lat byłam dla nich łaskawa. Ostatnio na wszystkich zdjęciach, które mi robią nie wyglądam dobrze. Sporo historii jest zmyślana. Dlaczego mam pozwolić im mnie śledzić i uśmiechać się do zdjęć. Pozwólcie mi się cieszyć ostatnim miesiącem ciąży.

Kim Kardashian zarobiła sporo pieniędzy dzięki umawianiu się na zdjęcia z fotoreporterami. Ponoć już negocjuje sprzedaż zdjęcia swojej przyszłej córki. Wszystko wskazuje na to, że gwieździe trudno przychodzi zaakceptowanie tego, że nie jest już ulubienicą mediów. Szkoda, ze nie widzi winy w sobie, a oskarża o to paparazzich.

Autor: ko

Zdjęcia: facebook.com/KimKardashian

Publikacja: 07.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Kim Kardashian i Kanye West nago na okładce L'Officiel Homme!
Kim Kardashian i Kanye West nago ...

Kim Kardashian i Kanye West pojawili się na okładce najnowszego wydania francuskiego magazynu L'Officiel Homme. Para, która spodziewa się dziecka pozowała nago! Ciężarna Kim z namiętnym wyrazem twarzy, wtula się w ...