szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Terry Richardson wykonał sesję zdjęciową Kardashianki!

KIM KARDASHIAN w obiektywie Terry'ego Richardsona!

Kim Kardashian przed obiektywem Terry Richardsona! Kardashianka reklamuje swoją najnowszą kolekcję wykonaną dla Searsa. Jak wypadła Kim?

Tagi: kim kardashian, kim kardashian sesja zdjęciowa, kim kardashian terry richardson, kim kardashian zdjęcia, Terry Richardson

KIM KARDASHIAN w obiektywie Terry'ego Richardsona!

fot: Kim Kardashian Blog

Kim Kardashian w obiektywie Terry Richardsona! Fotograf dopiero co wykonał sesję z Madonną, a już ponownie stanął za obiektywem, aby sfotografować Kardashiankę.

Zobacz: MADONNA i Terry Richardson - kulisy sesji dla Harper's Bazaar

Kim jest pierwszą gwiazdą od dawna, która pozuje w pełni ubrana przed obiektywem Richardsona. Artysta znany jest z tego, że chętnie rozbiera swoje modelki. Posesyjne zdjęcie narzeczona Kanye Westa zamieściła na swoim blogu z informacją, że właśnie zakończyła zdjęcia Kardashian Kollection dla Searsa. Przypomnijmy, że Terry Richardson fotografował Kim Kardashian w 2011 roku dla Harper's Bazaar.

Efekty współpracy już niebawem!

Zdjęcia: Kim Kardashian Blog

Publikacja: 18.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Ile trzeba wydać, żeby wyglądać jak Kim Kardashian? [GALERIA+WIDEO]
Ile trzeba wydać, żeby wyglądać jak ...

Wiele kobiet chce wyglądać jak gwiazdy. Są w stanie poddać się kilkunastu operacjom plastycznym, dzięki którym będą wyglądały jak sobowtóry swoich idolek. Wiemy, ile trzeba wydać, aby wyglądać jak Kim Kardashian? Sprawdźcie!

Kim Kardashian i Kanye West kupili dom. Sprawdź, ile jest warty! [WIDEO]
Kim Kardashian i Kanye West kupili ...

Kim Kardashian i Kanye West postanowili zainwestować w kupno wymarzonej posiadłości. Nowy dom celebryckiego małżeństwa do tanich nie należał. Zobacz, ile para zapłaciła za dom! Ciekawostką jest również fakt, do kogo wcześniej ...