szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

KIM KARDASHIAN wzięła ślub! Kim i Kanye West są już po ślubie!

Kim Kardashian i Kanye West wzięli ślub! Para pobrała się podczas prywatnej uroczystości w ich kalifornijskim domu. Jest to jedna z trzech uroczystości jakie zaplanowali. Teraz czeka nas ślub we francuskim pałacu!

Tagi: Kim i Kanye West ślub, kim kardashian, KIM KARDASHIAN ślub, KIM KARDASHIAN wzięła ślub

KIM KARDASHIAN i KANYE WEST będą mieli trzy śluby. Uroczystości już w maju!

fot: mat. prasowe

Ślub Kim Kardashian i Kanye'go Westa został zaplanowany na 24 maja we Francji, jednak aby to małżeństwo było ważne ze względów formalnych musieli najpierw pobrać się w Kalifornii.

Jak podaje portal TMZ para pobrała się w sekrecie w ostatni weekend. Ceremonia miała się odbyć w ich domu, a Kimye zdecydowali się nie komentować tego wydarzenia. W końcu to dopiero pierwsza z trzech zaplanowanych uroczystości!

Zobacz też KIM KARDASHIAN będzie drugą Coco Chanel. Kanye West się o to postara! >>>>

Teraz czekamy na relację z kolejnego ślubu celebrytki, która już 24 maja we Francji. Na uroczystości obecne będzie ponad 500 osób!

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 05.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Ile trzeba wydać, żeby wyglądać jak Kim Kardashian? [GALERIA+WIDEO]
Ile trzeba wydać, żeby wyglądać jak ...

Wiele kobiet chce wyglądać jak gwiazdy. Są w stanie poddać się kilkunastu operacjom plastycznym, dzięki którym będą wyglądały jak sobowtóry swoich idolek. Wiemy, ile trzeba wydać, aby wyglądać jak Kim Kardashian? Sprawdźcie!

Kim Kardashian i Kanye West kupili dom. Sprawdź, ile jest warty! [WIDEO]
Kim Kardashian i Kanye West kupili ...

Kim Kardashian i Kanye West postanowili zainwestować w kupno wymarzonej posiadłości. Nowy dom celebryckiego małżeństwa do tanich nie należał. Zobacz, ile para zapłaciła za dom! Ciekawostką jest również fakt, do kogo wcześniej ...