szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kinga Rusin ostro o Wojewódzkim

KINGA RUSIN obraża KUBĘ WOJEWÓDZKIEGO. Początek wojny?

Kinga Rusin przerywa milczenie i odpowiada Kubie Wojewódzkiemu. Ostro. Gwiazdy TVN od dawna nie darzą się sympatią. Tym razem, po felietonie Kuby w Chimerze, dotychczas cierpliwa Rusin, zdecydowała się mu odpowiedzieć!

Tagi: kina rusin blog, king rusin, Kinga Rusin, kingi rusin, kuba wojewódzki i, kuby wojewódzkiego, pat & rub, rusin kinga, tvn, wojewódzki i, wojewódzki kuba, wojewódzki rusin

KINGA RUSIN obraża KUBĘ WOJEWÓDZKIEGO. Początek wojny?

Kinga Rusin ostro odpowiedziała Kubie Wojewódzkiego. Zemsta jest słodka?

fot: WBF

Co napisał Kuba Wojewódzki, że Kindze Rusin puściły nerwy? Oto fragment poświęcony dziennikarce: Uwielbiam medialny szyk Kingi Rusin, kochającej ciepłej mamy, skrzywdzonej żony, dzielnie walczącej o swą zbrukaną godność. Ta sama osoba bije rekordy arogancji i zwykłego braku kultury w rankingu personelu kilku stołecznych restauracji. Ta sama Kinga jest utrapieniem dla personelu telewizyjnego ze swoim tupetem i poczuciem wyższości.

Po lekturze tych słów Kinga postanowiła odpisać Wojewódzkiemu. Być oplutym przez Wojewódzkiego, to od pewnego czasu przywilej. Jestem w jednym szeregu z ciężko pracującymi w naszym kraju na chleb Ukrainkami, z mniejszościami narodowymi, którym nie tylko konstytucyjnie, ale również z czystej przyzwoitości należy się szacunek i z całą grupą cieszących się sympatią postaci życia publicznego – zaczęła swój długi atak na Wojewódzkiego.

Dalej jest jeszcze ostrzej: Wojewódzki zbudował swoją medialną karierę na poniżaniu innych. Robi to od lat, robi to z lubością, dostarcza rozrywki niskich lotów, co nie przeszkadza mu, a wręcz pomaga cieszyć się popularnością i jeszcze zbijać na tym prawdziwą fortunę. Za swoje słowa nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Jest totalnie bezkarny, śmieje się w twarz sądom, nie dotyka go krytyka, pracodawcy miękną wobec słupków oglądalności i słuchalności. Podpisuje kolejne lukratywne kontrakty i szuka kolejnych ofiar dzięki którym będzie mógł jeszcze długo i dostatnio żyć – napisała dziennikarka. W dalszej części odwołuje się do zarzutów, które stawia jej Kuba: Wojewódzki, ma problem z tym, że jestem samotną matką. Z trudem przychodzi mu zrozumienie, że samotną matką nie zostałam na pokaz. Nie ma pojęcia co to znaczy budować wzorzec silnej kobiety dla swoich córek, żeby w siebie wierzyły, żeby umiały walczyć o swoje.

Najbardziej zabolała ją jednak zarzucana jej ignorancja: Wojewódzki zarzuca mi arogancję. Komiczne, że robi to najbardziej arogancki facet, jaki chodzi po ulicach Warszawy! Człowiek, który uważa, że wolno mu dużo więcej niż innym. "Sumienie Narodu" mówiące nam mentorskim tonem na kogo mamy głosować! Hipokryta wyśmiewający hipokryzję show-biznesu. Czy błaznom naprawdę można więcej? Kim jest ten Wojewódzki, który kokietuje brukowce, kolejnymi "nowymi dziewczynami", żeby chwilę później mieszać z błotem innych, obok których trafia na łamy kolorowych gazet i plotkarskich portali? Jemu można, inni to zwykli "szmaciarze".

Jak widać Rusin też nie ma najlepszej opinii o Kubie, choć przyznaje, że ma pewne zalety: Język ma cięty, jest szybki i błyskotliwy. Ludzie z branży zwyczajnie boją się jego ataków, a nie bronią się, bo obawiają zemsty. Najczęściej, co ciekawe i żałosne zarazem, atakuje kobiety. W czasie wywiadów trzęsą się mu i pocą ręce, swoje słynne riposty ma spisane na kartce i bardziej niż na merytoryce opiera się na plotkach z portali, które zresztą sam od lat ostro atakuje. Brak kultury, który zarzuca mi, jest jego znakiem rozpoznawczym. Na pozór sprawia wrażenie luzaka, który wszystko ma gdzieś, na zimno rozgrywa swoją grę i opinia innych jest mu obojętna. Na pozór, bo Wojewódzki na temat swojego publicznego wizerunku, jak się mówi wśród jego nielicznych znajomych, ma prawdziwą obsesję.

Najmocniejszy akcent zostawiła jednak na koniec Miałam dwa wyjścia, albo po raz kolejny olać sprawę, albo przestać udawać, że pada deszcz kiedy na mnie plują. Ale czasem trzeba dać odpór takim aroganckim bucom jak Wojewódzki. Jak myślicie, kto ma rację w tym sporze? I – co najciekawsze, za co Kuba tak nie znosi Kingi?

Autor: News Girl

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 09.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...