szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Kinga Rusin otwiera EkoPoradnik Urody! O czym będzie jej nowy projekt?

Kinga Rusin postanowiła zadbać o wizerunek Polek i rusza z nowym projektem. Dziennikarka otwiera EkoPoradnik Urody, w którym będzie zdradzać, w jaki sposób dbać o urodę domowymi sposobami, a także będzie doradzać w kwestiach mody czy ćwiczeń!

Tagi: EkoPoradnik Urody, Kinga Rusin, Kinga Rusin porady

Kinga Rusin

fot: WBF

Kinga Rusin znana jest z ekologicznego trybu życia. Gwiazda jest bardzo aktywna, dba o swoje ciało i urodę. Jest nawet właścicielką marki kosmetycznej Pat&Rub, która do produkcji wykorzystuje naturalne składniki i surowce.

Przeczytaj więcej o Kindze Rusin!

Okazuje się, że dziennikarka stała się wzorem dla Polek i teraz postanowiła wyjść ku im potrzebom i rusza z nowym projektem online - otwiera EkoPoradnik Urody, w którym zdradzi, jak dbać o siebie domowymi sposobami, jak zdrowo się odżywiać czy dobrze ubierać i malować!

Gryzły mnie wyrzuty sumienia, że nie mam czasu odpowiadać na pytania zadawane mi na Facebooku i w mailach: o makijaż, ubrania, ćwiczenia, dbanie o siebie itp. Postanowiłam w końcu odpowiedzieć na nie, ale w atrakcyjnej formie. Na internautów czeka też wiele niespodzianek. Pojawią się rzeczy, których jeszcze nigdzie nie da się kupić, ale będzie można dostać je ode mnie w prezencie - powiedziała Kinga Rusin w rozmowie z Fleszem.

Ciekawe, jak w nowej roli sprawdzi się Kinga Rusin? Czy będzie lepszą specjalistką od wizerunku niż Maja Sablewska?

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 24.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Kinga Rusin wystawiła suknię na aukcję! Pomaga chorej na raka
Kinga Rusin wystawiła suknię na aukcję! ...

Kinga Rusin ma wielkie serce! Dziennikarka oddała swoją suknię na aukcję, żeby pomóc dziewczynie chorej na raka. Kreacja, którą Kinga Rusin wystawiła na licytację została zaprojektowana przez duet Paprocki&Brzozowski.

KINGA RUSIN na okładce Vivy Exclusive bez Photoshopa. Sesja autorstwa Marcina Tyszki!
KINGA RUSIN na okładce Vivy Exclusive ...

Kinga Rusin pojawiła się na kolejnej już w swojej karierze okładce Vivy Exclusive. Dziennikarka sugerowała, że zdjęcia wykonane przez Marcina Tyszkę nie potrzebują Photoshopa. Rzeczywistość zweryfikowała zapewnienia celebrytki, czego efekty możemy zobaczyć ...

Kinga Rusin bez makijażu na Mazurach. Dziennikarka uwielbia umieszczać swoje zdjęcia na portalach społecznościowych!
Kinga Rusin bez makijażu na Mazurach. ...

Kinga Rusin uległa popularnej ostatnio modzie na umieszczanie swoich zdjęć bez makijażu na portalach społecznościowych. Tym samym dołączyła do grona takich gwiazd jak: Beyonce, Rihanna czy Joanna Krupa. dziennikarka prezentuje się doskonale ...