szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Poznaj bliżej Klaudię Gawor

KLAUDIA GAWOR: kim jest zwyciężczyni X FACTOR 3? Sprawdź, kto wygrał X FACTOR 2013

Klaudia Gawor wygrała X Factor 3. W nagrodę dostała kontrakt płytowy, 100 tysięcy złotych i samochód. Dziewczyna już od początku była jedną z faworytek tej edycji. Swoim głosem oczarowała nie tylko Kubę Wojewódzkiego, ale też resztę jury. Sprawdź, czego nie wiesz o nowej gwieździe polskiego show-biznesu.  

Tagi: klaudia gawor, klaudia gawor wygrała x factor, x factor, x factor 26 maja 2013, x factor 26.05.2013, x factor finał, x factor kto wygrał, x factor tvn, x factor wyniki, zwycięzca x factor

KLAUDIA GAWOR: kim jest zwyciężczyni X Factor 3? Sprawdź kto wygrał  X Factor 3!  Sprawdźcie czego nie wiesz finalistce "X-Factor 3"!

Klaudia Gawor na scenie finału X Factory 3

fot: X Factor Polska (oficjalny fanpage)

Klaudia Gawor ma 18 lat i pochodzi z Krakowa. Jest tegoroczną maturzystką. Śpiewa od 5 roku życia. Skończyła dwuletnią szkołę wokalno-aktorską, a teraz uczy się śpiewu klasycznego. Nie ukrywa jednak, ze najbardziej lubi blues, jazz, i soul z lat 60-tych. I dlatego na castingu zaśpiewała utwór Etty James. Nastolatka nieraz udowodniła w X Factor 3, że problemem dla niej nie jest nawet repertuar największych gwiazd muzyki pop takich jak Whitney Houston czy Celine Dion. Klaudia na co dzień (poza muzyką) interesuje się teatrem, musicalem i... cukiernictwem.

Wygrana X Factor 3 to nie pierwszy sukces muzyczny na koncie Klaudii Gawor. W 2011 roku wygrała konkurs Talenty Małopolski 2011 i Festiwal Małych Form Teatralnych. Wzięła też udział w innym muzycznym talent show - Mam Talent. Tam nie dostała się jednak do półfinałów. Udało się jej wygrać w X Factor, w którym zdobyła najwięcej głosów widzów (choć to Wojciech Ezzat był uznawany za faworyta) i wywalczyła 100 tysięcy złotych, kontrakt płytowy i samochód. Bardzo, bardzo, bardzo wszystkim dziękuje, naprawdę - mówiła Klaudia tuż po ogłoszeniu wyniku głosowania, wzruszona, ze ściśniętym gardłem, z trudem powstrzymywała płacz.

Zwyciężczyni podczas finału zaśpiewała trzy piosenki, jedną w duecie z Edytą Górniak. Drugie miejsce w głosowaniu widzów zajął Wojciech Hyży. Najmniej SMS-ów dostał w finale Wojciech Ezzat.

Autor: ko

Zdjęcia: X Factor Polska (oficjalny fanpage)

Publikacja: 27.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
KLAUDIA GAWOR: jest już pierwszy klip Klaudii Gawor!
KLAUDIA GAWOR: jest już pierwszy klip ...

Klaudia Gawor pokazała swój nowy klip! Pochwaliła się nim na Facebooku. To jej debiutancki teledysk do utworu Lekkość życia bez słów. Nagranie klipu było nagrodą od MTV dla zwyciężczyni X Factor. Jakie ...

Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...