szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Klaudia Halejcio faworytką Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami?

Po pierwszym odcinku Tańca z gwiazdami wyraźnie widać, która z gwiazd świetnie radzi sobie w tańcu. Na główną faworytkę show wyrasta piękna Klaudia Halejcio, która nie tylko dostała wysokie noty od jury, ale też zaskarbiła sobie sympatię widzów. Czy seksowna Halejcio ma szansę na kolejny sukces?

Tagi: klaudia halejcio, klaudia halejcio taniec z gwiazdami

Klaudia Halejcio faworytką Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami?

fot: agencja WBF

Klaudia Halejcio jest piękna, świetnie się rusza, a do tego ma to, co w Tańcu z gwiazdami najważniejsze - sympatie widzów. Już po 1 odc. show, Halejcio jest typowana na zwyciężczynię programu!

Aktorka wykonała w Tańcu z gwiazdami żywiołową cha-chę. Zajęła wysokie, 3. miejsce. Razem ze swoim tanecznym parterem, Tomaszem Barańskim pracowała nie tylko nad krokami, ale i na wyrzeźbieniem ciała oraz odpowiednim wyglądem na scenie.

Klaudia, by stać się jeszcze bardziej giętka i nadać swojej sylwetce idealny wyglad rozpoczęła naukę tańca na rurze! Świetnie się przy tym bawi, rozciąga ciało i... chudnie! Jak się okazało, od rozpoczęcia show straciła już 3 kg, co przy tak zgrabnej sylwetce jest nie lada wyczynem.

Moje ciało nie było gotowe na taki wysiłek. Jednak staram się bardzo nie poddawać. Program to dla mnie duże wyzwanie, bo do tej pory tańczyłam głównie na imprezach. Kilka razy miałam też taneczne sceny na planie filmowym. Ale tam można było zrobić duble. W "Tańcu z gwiazdami" wszystko będzie na żywo - opowiedziała Halejcio dziennikowi Fakt.

Klaudię Halejcio już niedługo będziecie mogli zobaczyć w serialu To nie koniec świata. Śliczna aktorka zagra Monikę Lauks - asystentkę Pawła, menadżera piłkarzy. Przystojny mężczyzna spodoba się bohaterce Klaudii, a ta, postara się zdobyć jego uczucie.

Zmagania Klaudii na parkiecie możemy podziwiać w każdy piątek na antenie Polsatu. Myślicie, że Halejcio wygra Taniec z gwiazdami?

Przeczytaj więcej o Klaudii Halejcio! >>>


Autor: J.M.

Zdjęcia: agencja WBF

Publikacja: 10.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Klaudia Halejcio w skórzanej spódnicy na premierze filmu Płynące Wieżowce. Ubierz się jak gwiazda!
Klaudia Halejcio w skórzanej spódnicy na ...

Klaudia Halejcio na premierze filmu Płynące Wieżowce zjawiła się w grzecznej stylizacji. Aktorka połączyła ołówkową spódnicę ze swetrem w mocnym kolorze. Podobne ubrania znajdziecie w sieciówkach. Stylizacja aktorki to Waszym zdaniem HIT ...

Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...