szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Kolejna wpadka Nataszy Urbańskiej? Zobacz jej występ w Pytaniu na Śniadanie

Natasza Urbańska znów zaliczyła niezłą wpadkę! Tym razem gwiazda wystąpiła w Pytaniu na Śniadanie, gdzie zaśpiewała utwór Fergie. W mediach pojawiają się już komentarze, że występ Nataszy Urbańskiej był gorszy niż słynne Rolowanie!

Tagi: natasza urbańska, urbańska w pytaniu na śniadanie, wpadka urbańskiej

urbańska

fot: x-news

Natasza Urbańska całe czas stara się wypaść jak najlepiej, ale coraz rzadziej jej to wychodzi. Przypuszczano jednak, że po Rolowaniu niczym już tak nie zaszokuje i nie zaskoczy oraz nie zaliczy kolejnej tak dużej wpadki. Okazuje się jednak, że stało się inaczej.

Przeczytaj więcej o Nataszy Urbańskiej!

Natasza Urbańska wystąpiła bowiem w Pytaniu na Śniadanie i zaśpiewała utwór Fergie Little Party Never Killed Nobody. Ubrana w skąpą sukienkę i kamizelkę swojego projektu Natasza popisywała się głosem i wymyślnymi ruchami tanecznymi. Wydaje się, że w jej krótkim show wszystkiego było po prostu za dużo...

Portale internetowe już oceniły, że występ Nataszy Urbańskiej był gorszy niż Rolowanie. A Wy co sądzicie? Gwiazda faktycznie zaliczyła kolejną wpadkę?

Źródło: TVP/x-news

Autor: Kinga

Zdjęcia: x-news

Publikacja: 21.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Natasza Urbańska o marce Muses: Zmieniamy strategię i chcemy być dostępne w całej Polsce
Natasza Urbańska o marce Muses: Zmieniamy ...

Natasza Urbańska wciąż wierzy w sukces swojej marki Muses, którą założyła z Agnieszką Komornicką. Mimo nieprzychylnych opinii pojawiających się w mediach, które towarzyszą jej od początku działalności na modowym polu, Urbańska wypuszcza ...