szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kominek, czyli Tomek Tomczyk, w interesującej rozmowie z Gosią Boy!

Kominek gościem Gosi Boy w nowym odcinku SMALL TALK!

Tomek Tomczyk, znany w blogosferze jako Kominek, jest bohaterem nowego odcinka programu Small Talk. Gosia Boy zapytała najchętniej czytanego polskiego blogera o szafiarki, hejterów oraz... jego zarobki.

Tagi: gosia boy, gosia boy kominek, gosia boy small talk, kominek blog, small talk kominek, tomek tomczyk

Kominek gościem Gosi Boy w nowym odcinku SMALL TALK!

Tomek Tomczyk znany jako Kominek w rozmowie z Gosią Boy

fot: Materiały Prasowe

Tomek Tomczyk, autor blogów Kominek.in oraz Kominek.es, nazywany jest królem blogerów. Natomiast Gosię Boy z pewnością można uznać za królową small talk'a! Tych dwoje podjęło próbę analizy gwałtownych zmian zachodzących obecnie w polskiej blogosferze.

W interesującej rozmowie, Kominek wyznał m.in. dlaczego ciągle pozostaje postacią dość anonimową dla mediów: Dostajemy te same zaproszenia. Ja po prostu ich nie przyjmuję. Bo to jest nuda. Wiele osób wmawia mi, że dążę do tego. Nie, nie, wręcz przeciwnie. Ja wcale nie dążę do tego, żeby być blogerem - celebrytą. To raczej jest nieuchronny kierunek, natomiast staram się go opóźnić. Ten cały celebrycki świat wydaje się troszkę pusty. No co to jest ustawić się pod ścianką. No kaman!

Bloger skomentował także swoje koleżanki po fachu, zajmujące się jednak stricte branżą modową: Szafiarki stały się dla dziennikarzy ciekawostką przyrodniczą. Jakie by nie były, one oczywiście są ciekawe. Przekazują jakąś tam wiedzę. Jakieś tam opinie. Ale ja nie przeceniałbym ich roli. Raczej wmawia się im, że one ma ją na coś więcej wpływ niż tylko lokalne środowisko (...) Jednym z największych mitów w blogosferze jest to, że szafiarki zarabiają. Ktoś, kto wie, jak wygląda ten świat blogosfery od wewnątrz, wie, że w modzie nigdy nie było, nie ma i nigdy nie będzie kasy.

Masz ochotę na więcej? Kominek opowie Gosi Boy także o Kasi Tusk, zarobkach blogerów oraz... swojej nowej książce!

Kominek gościem programu SMALL TALK Gosi Boy!
Autor: monroe

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 19.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Czy Gosia Boy opuści Polskę? Autorka SMALL TALK realizuje swój nowy projekt w Hiszpanii!
Czy Gosia Boy opuści Polskę? Autorka ...

Gosia Boy zamieszkała w Hiszpanii! Na razie na jakiś czas, ale blogerka planuje przeprowadzkę na stałe. Jaką propozycję nie do odrzucenia otrzymała autorka programu Small Talk? Czy zmiana adresu Gosi Boy oznacza ...

Gosia Boy: to jej blog modowy jest najlepszy!
Gosia Boy: to jej blog modowy ...

Blog modowy Gosi Boy doceniany był już wielokrotnie. Blogerka przyznaje jednak, że nagroda MODNE KREACJE 2013, którą wręczono jej podczas Warsaw Fashion Street 2013, jest dla niej najważniejsza, ponieważ zadecydowali o niej ...