szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Koncert Beyonce w Polsce już 25. maja 2013 na Stadionie Narodowym w Warszawie

KONCERT BEYONCE W POLSCE: Gwiazda przyjedzie z córką i Jayem-Z!

Koncert Beyonce w Polsce już 25 maja 2013 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jak udało się dowiedzieć mediom, gwiazda przyjedzie do Polski wraz córeczką Blue Ivy i być może mężem Jay-Z! Czy Beyonce pokaże się z rodziną na scenie?

Tagi: BEYONCE, beyonce blue ivy, beyonce blue ivy carter, beyonce córeczka, beyonce córka, beyonce koncert w polsce, beyonce koncert warszawa, beyonce orange warsaw festival 2013, blue ivy

KONCERT BEYONCE W POLSCE: Gwiazda przyjedzie z córką i Jay-Z!

Koncert Beyonce w Polsce: artystka przyjedzie z córką Blue Ivy

fot: BULLS

Koncert Beyonce w Polsce coraz bliżej, więc emocje rosną. Artystka wystąpi na Orange Warsaw Festival 2013 w Warszawie 25 maja 2013. Będzie to jej pierwszy występ w naszym kraju. Jak udało się dowiedzieć dziennikowi Fakt Beyonce wcale nie zamierza zaniedbać obowiązków macierzyńskich i zabierze do Polski córkę Blue Ivy!

Jak udało się ustalić prasie, na liście jej żądań przed występem, oprócz czerwonego papieru toaletowego, białych mebli i tytanowych słomek do napojów, znalazło się również miejsce dla dziecka. Będzie to specjalna wyciszana przestrzeń, w której podczas koncertu będzie bawiła się Blue Ivy - informuje Fakt.

Niewykluczone, że podczas wizyty w naszym kraje artystce będzie towarzyszył także jej mąż, Jay-Z. Fani mogą więc spodziewać się rodziny Carter w komplecie. Liczymy na to, że Beyonce pokaże córeczkę na scenie!

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 17.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Beyonce trafiła do psychiatry?!
Beyonce trafiła do psychiatry?!

Beyonce ponoć przechodzi poważne załamanie nerwowe! Według medialnych doniesień, gwiazda trafiła do psychiatry. Nie może znieść plotek czy sytuacji z Jayem Z?

Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]
Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]

Czy jedno z najsłynniejszych małżeństw show-biznesu właśnie się rozpada? Plotkarskie media obiegła informacja, że Beyonce rozważa rozwód z Jay'em-Z po tym, jak raper rzekomo nie dotrzymał jej wierności.