szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Fani szykują niespodziankę dla Beyonce w Warszawie

Koncert BEYONCE w Warszawie. Polscy fani szykują niespodziankę!

Koncert Beyonce w ramach Orange Warsaw Festival już 25 maja 2013. Polscy fani szykują dla autorki hitu Single Ladies niezwykłą niespodziankę na Stadionie Narodowym!

Tagi: BEYONCE, beyonce bilety 2013, beyonce stadion narodowy, beyonce w polsce 25.05.2013, beyonce w warszawie, kiedy beyonce w polsce, koncert beyonce w warszawie, w jakim hotelu mieszka beyonce

Koncert BEYONCE w Warszawie. Polscy fani szykują niespodziankę!

Beyonce zaśpiewa po raz pierwszy w Polsce 25 maja 2013 na Stadionie Narodowym

fot: BULLS

Beyonce 25.05.2013 może liczyć na gorące powitanie w Polsce. Kiedy dokładnie Beyonce przyleci do Polski i czy zostanie na noc w Warszawie? Tego jeszcze nie wiadomo. Możemy być jednak pewni, że o Knowles zadbają dobrze jej fani.

Polscy fani Beyonce szykują widowiskową niespodziankę z okazji pierwszego koncertu artystki w Polsce. W trakcie ostatniej piosenki, którą Bey wykona w czasie swojego warszawskiego występu, zamierzają stworzyć morze... balonów! Organizatory akcji zachęcają do przyjścia na koncert w niebieskim stroju i z zapasem baloników w tym kolorze. W trakcie hitu Halo, zapraszają do nadmuchania balonów i stworzenia niezwykłego klimatu na Stadionie Narodowym. Szczegóły planowanej akcji dostępne są na stronie www.beyonce.com.pl.

Zobacz: Beyonce - Halo:
Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 23.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Beyonce trafiła do psychiatry?!
Beyonce trafiła do psychiatry?!

Beyonce ponoć przechodzi poważne załamanie nerwowe! Według medialnych doniesień, gwiazda trafiła do psychiatry. Nie może znieść plotek czy sytuacji z Jayem Z?

Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]
Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]

Czy jedno z najsłynniejszych małżeństw show-biznesu właśnie się rozpada? Plotkarskie media obiegła informacja, że Beyonce rozważa rozwód z Jay'em-Z po tym, jak raper rzekomo nie dotrzymał jej wierności.