szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Koncert Kylie Minogue w Polsce! Gwiazda zaśpiewa w Łodzi

Kylie Minogue wystąpi w Polsce! Gwiazda ma zaśpiewać w Łodzi na Atlas Arenie. Artystka zaśpiewa hity ze swojej najnowszej płyty. Już wiadomo, ile będą kosztować bilety na koncert Kylie Minogue.

Tagi: kiedy koncert Kylie Minogue w Polsce, koncert kylie minogue w łodzi, kylie minogue

Kylie Minogue

Kylie Minogue ponownie odwiedzi nasz kraj! Gwiazda występowała już w Polsce w 2009 roku z okazji 20. rocznicy wyborów parlamentarnych z czerwca 1989 roku. Teraz Kylie Minogue zamierza zaśpiewać 30.10.2014 w łódzkiej Atlas Arenie!

Zobacz więcej newsów o Kylie Minogue>>>

Wiadomo już, że sprzedaż biletów ruszy w piątek, 21.03.2014. Aktivist informuje, że ceny biletów rozpoczynają się od 198 złotych. Można też kupić miejsce tuż pod sceną z możliwością wcześniejszego wejścia na halę. Koszt takiego biletu to 298 złotych.

Występ Kylie Minogue w Polsce odbędzie się w ramach jej światowej trasy koncertowej i promocji nowego, 12. już krążka Kiss Me Once.

Wybierzecie się na koncert Kylie Minogue?

Autor: Kinga

Publikacja: 17.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
KYLIE MINOGUE w kreacji od DOLCE&GABBANA
KYLIE MINOGUE w kreacji od DOLCE&GABBANA

Kylie Minogue pojawiła się w kreacji od Dolce&Gabbana na imprezie Dolce&Gabbana London Collections: Men Event. Autralijska piosenkarka miała na sobie sukienkę prosto z wybiegu! Zobacz jak wyglądała Kylie Minogue na ...