szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Rihanna bawi się na Openerze: zdjęcia!

KONCERT RIHANNY W POLCE. Rihanna bawi się na Heinekenie! [zdjęcia]

Rihanna pojawiła się w Polsce w przeddzień swojego koncertu w Gdyni i od razu dołączyła do publiczności bawiącej się na Heineken Open'er Festival! Zobacz zdjęcia Rihanny szalejącej na Openerze!

Tagi: ihanna bawi się na openerze, koncert rihanna, koncert rihanny, koncert rihanny w polsce, rihanna gdańsk zdjęcia, rihanna gdynia zdjęcia, rihanna lotnisko zdjęcia, rihanna na lotnisku zdjęcia, rihanna opener, rihanna w polsce, rihanna w polsce zdjęcia

Rihanna bawi się wśród publiczności na Heinekenie! [zdjęcia!]

fot: BULLS

Rihanna to największa imprezowiczka wśród gwiazd! Dlatego gdy pojawiła się w Polsce w przeddzień swojego koncertu w Gdyni, w ogóle nie pomyślała o tym aby należycie odpocząć i zrelaksować się przed występem. Właściwie prosto z samolotu, udała się na Babie Doły, gdzie odbywa się największy polski festiwal muzyczny Open'er.

Barbadoska bawiła się wśród polskiej publiczności na koncercie swojego przyjaciela Miguela oraz rockowej grupy Kings of Leon. Od jednego z muzyków zespołu otrzymała pałeczkę do perkusji, czym od razu pochwaliła się z swoimi fanami na Instagramie. Przez cały wieczór Rihanna sprawiała wrażenie zachwyconej atmosferą festiwalu. Już nie możemy doczekać się koncertu tej gwiazdy o niewyczerpanej energii!

Zobacz najlepsze występy na żywo Rihanny!>>

Stylizacje koncertowe Rihanny z trasy Diamond World Tour>>

Jakie piosenki zaśpiewa Rihanna podczas koncertu w Gdyni?>>

poprzedni
nastepny
Rihanna bawi się wśród publiczności na Heinekenie! [zdjęcia!]
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: monroe

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 07.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również