szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Koncert Rihanny w Polsce - opinie w zagranicznych mediach o występie Rihanny

Koncert Rihanny w Polsce poruszył zagraniczne media. Co pisze zachodnia prasa o występie Rihanny w Polsce?

Koncert Rihanny w Polsce to klapa - ocenili fani artystki, którzy przybyli na jej występ do Gdyni. Gwiazda spóźniła się na koncert ponad godzinę a podczas występu wiele piosenek śpiewała z playbacku. Zachowanie Rihanny oraz jej krytyczne posty na Instagramie nie uszły uwadze zachodnich mediów. Co o występie gwiazdy pisze zagraniczna prasa?

Tagi: daily mail koncert rihanny w polsce, koncert rihanny w gdyni, koncert rihanny w polsce, koncert rihanny w polsce oceny, koncert rihanny w polsce opinie, opinie o koncercie rihanny w polsce, pijana rihanna, pijana rihanna na koncercie w polsce, rihanna

RIHANNA W POLSCE na sopockiej plaży! Zdjęcia Rihanny w kostiumie kąpielowym

Rihanna na sopockiej plaży!

fot: Instagram

Wielu polskich fanów o koncercie Rihanny w Gdyni wolałoby zapomnieć. Gwiazda nie pokazała się z najlepszej strony zarówno na występie jak i tuż przed, gdy na oczach fanów pijana zataczała się po koncercie Kings of Leon. Przed koncertem razem z przyjaciółką spędzała czas na sopockiej plaży. Choć gwiazda pozwalała, by fotoreporterzy i plażowicze robili jej zdjęcia, nie podobało jej się, że wciąż otaczają ją tłumy gapiów. Nie pomogło nawet odgrodzenie się parawanem. Czuję się jak zwierzę w pieprzonej klatce - napisała później na Instagramie.

Rihanna już tradycyjnie spóźniła się na koncert. Kazała czekać swoim fanom aż godzinę, po czym większość piosenek zaśpiewała z playbacku. Takie zachowanie Barbadoski wzbudziło niesmak i rozgoryczenie wśród sporej części gdyńskiej publiczności. W sieci i w mediach od razu pojawiły się krytyczne komentarze pod adresem gwiazdy. O koncercie Rihanny zrobiło się głośno także w zachodniej prasie.

Niestety zagraniczne tabloidy nie stanęły w obronie polskich fanów. Z artykułów można głównie dowiedzieć się o tym, że Rihanna nie była zachwycona pobytem w Polsce. Prasa mocno posiłkuje się przy tym jej krytycznymi wypowiedziami. W Huffington Post czytamy:

Rihanna próbowała wcisnąć w swój grafik dzień poświęcony na rozrywkę. W skąpym, niebieskim bikini relaksowała się w towarzystwie swojej przyjaciółki Mellisy Forde. Ale jej wolne popołudnie na plaży zostało szybko przerwane. Na Instagramie pokazała zdjęcie w stroju kąpielowym, które podpisała: Próbowałam dziś spędzić dzień na plaży, to była totalna porażka! - relacjonuje dziennik.

Daily Mail zacytowało komentarz gwiazdy na temat pobytu na plaży w Sopocie: Czuję się jak zwierzę w klatce, natomiast TMZ przytoczyło fragment jej wypowiedzi, który znalazł się na prywatnym filmiku przyjaciółki: Mam prawdziwy problem z Polską. Ogromna kolejka Polaków gapiła się na mnie zza płotu.

Autor: JW

Zdjęcia: Instagram

Publikacja: 09.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Rihanna z dzieckiem. Nowe zdjęcia wokalistki z siostrzenicą!
Rihanna z dzieckiem. Nowe zdjęcia wokalistki ...

Rihanna po raz kolejny opublikowała na Instagramie zdjęcia z dzieckiem. Wokalistka jest wyraźnie zakochana w swojej siostrzenicy, a jak donoszą tabloidy istnieje możliwość, że gwiazda adoptuje dziecko! Zobaczcie najnowszą porcję zdjęć Rihanny ...