szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Kora już BEZ CHUSTY na castingach do Must Be The Music 8

Kora śmiało pokazuje się już bez chusty! Gwiazda bierze właśnie udział w castingach do 8. edycji Must Be The Music i pokazała swoje krótkie włosy.

Tagi: kora, kora bez chusty, must be the music, must be the music 8

kora

Fot. Artur Rawicz

fot: Kora Facebook

Must Be The Music 8 już jesienią 2014! Obecnie trwają castingi do najnowszej edycji muzycznego show. Nie brakuje na nich Kory, która ma za sobą ciężką chorobę. Na szczęście gwiazda jest w świetnej formie i zdecydowała się nawet pokazywać już bez chusty!

W czasie 7. edycji Must Be The Music Kora walczyła z rakiem. Mimo tego, artystka była bardzo aktywna i nie ominęła żadnego nagrania programu. Cały czas jednak występowała w kolorowych chustach lub czapkach, zakrywając swoją głową. Można było się domyślić, że straciła wszystkie włosy przez chemioterapię.

Teraz Kora może się pochwalić krótką fryzurką. Włosy Kory zaczęły już odrastać i gwiazda chętnie pokazuje się bez chusty. Jak dobrze widzieć wracającą do zdrowia artystkę!

Przeczytaj także: W Must Be The Music 8 będzie piąty juror!

Autor: Kinga

Zdjęcia: Kora Facebook

Publikacja: 19.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
8. edycja Must Be The Music jesienią w zmienionej formule! [WIDEO]
8. edycja Must Be The Music ...

Pod koniec czerwca ruszyły nagrania do ósmej edycji najpopularniejszego obecnie talent-show w Polsce, czyli programu Must Be The Music. Nowa struktura programu ma postawić mocniej na castingi, kosztem odcinków na żywo.

W Must Be The Music 8 będzie piąty juror!
W Must Be The Music 8 ...

Do Must Be The Music 8 dołączy piąty juror! Do Kory, Piotra Roguckiego, Elżbiety Zapendowskiej i Adama Sztaby dołączy ponoć kolejna znana gwiazda. Kto zostanie nowym jurorem w Must Be The Music?