szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kristen Stewart robi teraz wszystko, aby Robert Pattison wybaczył jej zdradę

Kristen Stewart chce dla Roberta Pattisona rzucić palenie. Wszystko w imię miłości

Kristen Stewart chce rzucić palenie. Oczywiście, dla Roberta Pattisona, którego zawsze ten nałóg bardzo irytował. Tym bardziej że sam przestał palić. Kristen, gwiazda Zmierzchu chce teraz zrobić wszystko, aby ukochany wybaczył jej zdradę. Czy Robert Pattison doceni jej walkę z tytoniowym nałogiem i znów będzie patrzył w nią jak w obrazek?

Tagi: gwiazdy, gwiazdy z nałogami, kristen steward palenie, kristen stewart, kristen stewart robert pattinson, kristen stewart zdrada, które palą, Roberta pattison

Kristen Stewart chce dla Roberta Pattisona rzucić palenie. Wszystko w imię miłości

To jedno z ostatnich zdjęć Kristen Stewart z papierosem

fot: BULLS

Robert Pattison już od jakiegoś czasu próbuje walczyć z paskudnym nałogiem palenia papierosów. Podczas tegorocznego festiwalu w Cannes, gwiazdor Zmierzchu zamiast nieodłącznego papierosa, trzymał w ustach wykałaczkę! Tę przemianę natychmiast odnotowali odnotowali fani sagi Zmierzch.

Niestety, wrócił do palenia, gdy usłyszał o zdradzie Kristen Stewart. Teraz, gdy para znowu jest razem, zakochani planują nowe, wolne od zdrad,  zdrowsze życie. Rob ratuje się elektronicznym papierosem, ale Kristen ich nie cierpi. Gdy Pattinson zaproponował jej wspólne rzucanie nałogu, po prostu z dnia na dzień przestała palić - zdradza osoba  zbliskiego otoczenia pary. Kristen sama w końcu zauważyła, że ostatnio jej palenie wymknęło się spod kontroli. Szczególnie podczas pracy na planie, gdzie zdarzają się czasami bardzo długie przerwy między ujęciami. Do niedawna zabijała nudę, paląc jak smok, ale teraz udowodniła sama sobie, że potrafi sobie tego domówić i świetnie się z tym czuje - dodaje ich wspólny znajomy.

Trzymamy kciuki, by aktorzy wytrwali w swoim postanowieniu! Doświadczenie mówi, że para, która wspólnie rzuca palenie albo się nawzajem pozabija, albo na dobre zostanie razem.

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 02.11.2012, Aktualizacja:

Zobacz również