szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kristen Stewart rozdaje karty w Hollywood

Kristen Stewart. Dziewczyna Roberta Pattinsona, wampira ze Zmierzchu i utalentowana aktorka. SYLWETKA GWIAZDY

Ile w Kristen Stewart jest Belli Swan ze Zmierzchu? Całkiem sporo. Bo ani Kristen Stewart, ani Belli Swan nie brakuje odwagi i determinacji. To dzięki temu nastolatka z Los Angeles, która najbardziej lubiła surfować, jest dziś jedną z lepiej opłacanych aktorek w Hollywood.

Tagi: kristen stewart, kristen stewart - wikipedia, kristen stewart droga, kristen stewart robert pattinson, sylweta gwiazdy, zmierzch, zmierzch przed świtem 2 premiera

Kristen Stewart. Dziewczyna Roberta Pattisona, wampira ze Zmierzchu i utalentowana aktorka. SYLWETKA GWIAZDY

Kristen Stewart coraz pewniej czuje się na czerwonym dywanie

fot: BULLS

O Kristen Stewart krążą legendy. Ale jednego odmówić jej nie można, a mianowicie dystansu do siebie. W dniu premiery „Zmierzchu” byłam nikim. Byłam dzieciakiem, ledwo co skończyłam 18 lat. Dziennikarze zrobili mi wtedy zdjęcie, jak bez butów siedzę przed domem i palę papierosa z moim ekschłopakiem – wspomina aktorka. W ciągu następnych czterech lat jej świat wywrócił się do góry nogami. Dziś według danych magazynu Forbes należy do najlepiej opłacanych młodych aktorek w Hollywood.

Rodzina, w której wychowała się Kristen nie należy do przeciętnych

Kristen Stewart urodziła się 9 kwietnia 1990 roku. W Los Angeles, w którym 99% mieszkańców marzy o tym, aby zostać gwiazdą. Może dlatego jej rodzina także miała tendencje do tego, by odróżniać się od nijakiego tłumu.

Mama aktorki, Jules Stewart jest scenarzystką, dzięki temu była zawsze na bieżąco z wiadomościami, na który casting warto wybrać się z córką. Ale ta informacja nie oddaje jej ekscentrycznego stylu życia. Bo Jules Stewart prócz tego ma wytatuowane całe ramię, nosi przedłużone sztuczne włosy i hoduje psy. Ojciec Kristen, John jest producentem programów w telewizji FOX i podobnie jak żona ma włosy sięgające pasa. Tyle że własne.

Bracia mniej ekscentryczni w zachowaniu wymagali od Kristen tylko tego, żeby się od nich nie odróżniała. To Cameron (brat rodzony) oraz Dana i Taylor (adoptowani) nauczyli ją, że nie ma stroju wygodniejszego od trampek i spodni dresowych. I mimo tego że dziś Kristen Stewart może nosić stroje od największych projektantów, najlepiej czuje się w trampkach. Zresztą było to widać na wielu rautach, kiedy to Kristen do balowej sukni zakładała zwykłe trampki.

Kristen Stewart od zawsze chciała być aktorką

O tym, że chce być aktorką, Kristen wiedziała od dziecka Swój pierwszy epizod w filmie zagrała, gdy skończyła 9 lat. W dramacie Witamy w naszej dzielnicy. Potem był Azyl, tego samego reżysera, który nakręcił Dziewczynę z tatuażem, Davida Finchera. Ale prawdziwą sławę dał jej dopiero Zmierzch.

Kirsten nie jest ani nie będzie aktorką jednaj roli. Swój talent udowodniła w produkcji z 2012 roku, W drodze. Aby zagrać w tym filmie zrezygnowała nawet z gwiazdorskiego honorarium. Za poprzedni film otrzymała gażę w wysokości 34,5 miliona dolarów. Mowa tutaj o produkcji Królewna Śnieżka i Łowca. W drodze zagrała za ok. 200 tysięcy dolarów.

Ile wiemy o Kristen naprawdę?

Co dalej? Kristen chce być aktorką, nie gwiazdą. Dlatego unika pytań związanych z jej życiem prywatnym. Kristen to mistrzyni niedomówień. Dziewczyna Roberta Pattisona? Związek Kristen Stewart i Roberta Pattisona jest jednym z bardziej tajemniczych związków w Hollywood. Bo choć za parę uchodzą, to nigdy tego oficjalnie nie potwierdzili. I choć w mediach pojawiały się informacje o tym, że mieszkają razem, do tego także się nie przyznali. Romans Kristen Stewart z żonatym brytyjskim reżyserem filmu Królewna Śnieżka i Łowca? Kristen Stewart tutaj także nie zabrała oficjalnego stanowiska. A zdjęcia, na których było widać jak się całują w jej samochodzie, nazwała momentem słabości. Ile wiemy o Kristen Stewart? Tyle, ile ona zechce żebyśmy wiedzieli. I ani słowa więcej.

Autor: Miss Q

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 04.11.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...