szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kristen i Rob nadal flirtują!

KRISTEN STEWART i ROBERT PATTINSON ciągle ze sobą flirtują! Gwiazdy ZMIERZCHU wysyłają sobie pikantne SMS-y

Wampiry są niegrzeczne! Gwiazdy Zmierzchu Robert Pattinson i Kristen Stewart wysyłają sobie przesiąknięte erotyzmem SMS-y, zawsze kiedy nie mogą być razem. Robią to nawet podczas oficjalnych uroczystości! Koniec kryzysu w związku?

Tagi: kristen stewart, kristen stewart filmweb, kristen stewart i, kristen stewart robert pattinson, kristen stewart zdjęcia, robert pattinson i kristen stewart, robert pattinson kristen stewart razem, robert pattinson zdjęcia, sexting, wampiry, zmierzch

KRISTEN STEWART i ROBERT PATTINSON ciągle ze sobą flirtują! Gwiazdy ZMIERZCHU wysyłają sobie pikantne SMS-y

Robert Pattinson i Kristen Stewart podobno nie potrafią przestać pisać do siebie gorących SMS-ów!

fot: BULLS

Robert Pattinson i Kristen Stewart wiedzą jak urozmaicić sobie nudne wyjścia.
 Co robią zakochani? Flirtują jak najęci!
Jak widać, pomimo nieporozumień, są pewne dziedziny życia w których układa im się całkiem nieźle! ;)

Choć niektórzy sądzili, że nieobecność Roba na premierze W drodze w Nowym Jorku była oznaką kryzysu w ich związku, on w pewnym sensie przez cały czas był z Kristen.
 Stewart pojawiła się na imprezie około 11 wieczorem i od samego początku nie rozstawała się ze swoim telefonem. Nawet w trakcie pstrykania obowiązkowych fotek na ściance co chwila dostawała wiadomości. Jeden ze świadków mówi: Udała się w stronę stolika w rogu zarezerwowanego dla niej i jej przyjaciół. Wydawała się być w świetnym nastroju. Miała na sobie ciężkie buty, dżinsy i bluzę z kapturem. Gdy wyszła an zewnątrz zapalić, włożyła skórzaną kurtkę. 
W tylnej kieszeni miała iPhona i ciągle sprawdzała, czy coś nowego przyszło i sama wysyłała mnóstwo wiadomości uśmiechając się przy tym tajemniczo.

Jeden ze znajomych pary ujawnił, że Rob i Kristen, za każdym razem, gdy nie wychodzą razem, piszą do siebie pikantne sms-y. Wygląda na to, że tak samo było i tym razem!

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 17.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również