szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Słynna para wybiera się na wakacje do Francji. Czy wrócą zaręczeni?

KRISTEN STEWART i ROBERT PATTINSON spędzą wakacje we Francji. Będą zaręczyny?

Kristen Stewart i Robert Pattinson udają się na wypoczynek. Już za kilka dni para wyruszy na festiwal filmowy do Cannes. Zakochani zamierzają połączyć pracę z przyjemnością i w pełni skorzystać z uroków okolicy. Na dobry początek Kristen zarezerwowała dla nich wypasiony apartament za 7,5 tysiąca dolarów za noc w Hotel Du Cap. Czy jest jakaś specjalna okazja?

Tagi: kristen stewart, kristen stewart i robert pattinson, kristen stewart robert patinson parą, kristen stewart robert patinson zaręczyny, kristen stewart robert pattinson razem, kristen stewart romans, robert pattinson

KRISTEN STEWART i ROBERT PATTINSON spędzą wakacje we Francji. Będą zaręczyny?

Kristen Stewart i Robert Pattinson pojawią się na festiwalu w Cannes

fot: BULLS

Kristen Stewart i Robert Patinson wciąż razem. Czy będą także zaręczyny? Związek Stewart i Pattinson przetrwał burzę, którą wywołała zdrada aktorki. Para spędza ze sobą każdą wolną chwilę. Choć tylko Rob ma w tej chwili do wypromowania film, postanowił zabrać ze sobą swoją ukochaną. – Mają w planach zwiedzanie miejscowych muzeów: Picassa w Antibes czy domu Renoire'a. Chcą też na trochę wyrwać się do Prowansji i odwiedzić winnice – zdradza znajomy aktorów.

Podczas gdy będąc gośćmi festiwalu, Kris i Rob zatrzymają się w luksusowych warunkach, w trakcie planowanej wycieczki po Francji zamierzają zakosztować prawdziwego życia. – W okolicznych zamkach często można po prostu przespać się na podłodze. Zdecydowali, że właśnie tak spędzą ten czas: z dala od paparazzich i blichtru Hollywood. Wraz z ujawnieniem szczegółów podróży, po raz kolejny pojawiło się pytanie, czy przypadkiem nie jest ona doskonałą okazją do zaręczyn lub nawet ślubu. Jak sądzicie? Czy Robert i Kristen wrócą ze swojej romantycznej wycieczki jako narzeczeni?

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 14.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również