szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kristen Stewart zirytowana komentowaniem jej nagich scen

KRISTEN STEWART nago w filmie W DRODZE. Gwiazda ma dosyć komentowania rozbieranych scen!

Kristen Stewart pewnie bardzo żałuje swoich nagich scen w filmie W drodze. To co fanom gwiazdy Zmierzchu wydaje się odważnymi ujęciami, Kristen absolutnie nie wzrusza. Stewart irytuje się, że sceny seksu z jej udziałem są tak komentowane!

Tagi: kristen stewart, kristen stewart nago, kristen stewart w drodze, w drodze film, wampiry, wampiry zmierzch, zmierzch, zmierzch przed switem 2

KRISTEN STEWART nago w filmie W DRODZE. Gwiazda ma dosyć komentowania rozbieranych scen!

O rozbieranych scenach Kristen Stewart nie warto rozmawiać. Nie ma w nich nic niezwykłego. Tak przynajmniej zapewnia sama Kristen.

fot: BULLS

Już od dawna wiadomo, że Kristen Stewart mówi, co jej ślina przyniesie na język i niespecjalnie dba o opinię na swój temat. Wszyscy pamiętają wywiady, w których zamiast promować Zmierzch, narzekała na ciemne strony sławy i kiepskie scenariusze. Wydawało się, że producenci i menadżerowie trochę ją utemperowali, ale najwyraźniej Stewart jest niereformowalna.

Oto jej najnowsze spostrzeżenia, które wywołały prawdziwą burzą na forach: Nienawidzę, gdy ludzie mówią (o scenach seksu): Wow! Co za świetna scena. Taka odważna. Niby dlaczego? Bo akurat byłam nago? To na maksa wkurzające. Z drugiej strony, jeśli na tym właśnie się skupiają, to W drodze prawdopodobnie i tak nie jest filmem dla nich. W nim chodzi właśnie o celebrowanie naszego człowieczeństwa, więc jeśli masz zamiar ukrywać albo zaprzeczać jakimkolwiek jego aspektom, zaprzeczasz duchowi filmu i samej książki – powiedziała aktorka.

Niby fajnie, że jest szczera, ale tłumaczenie fanom, że nie są w stanie zrozumieć idei filmu, to chyba jednak kiepski pomysł...

Autor: SuDeK

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 12.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również