szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Kristen Stewart ruda! Zobacz największe metamorfozy gwiazd i pierwsze zdjęcie rudej Kristen Stewart!

Kristen Stewart przefarbowała swoje słynne, ciemne włosy na rudo! Gwiazda wstawiła do sieci zdjęcie, na którym jej włosy są niemal pomarańczowe. To metamorfoza na potrzeby filmu, nie pierwsza w historii Hollywood. Zobacz rudą Kristen Stewart oraz inne gwiazdy, które zdecydowały się na radykalne zmiany fryzur!

Tagi: Anne Hathaway, fryzury gwiazd, jennifer lawrence, kristen stewart, metamorfozy gwiazd

Kristen Stewart ruda: Zobacz największe metamorfozy gwiazd!

Kristen Stewart nie należy do gwiazd, które często zmieniają wizerunek. Jej znaki rozpoznawcze to niechlujne ubranie, jasna cera i ciemne, rozpuszczone włosy. Jednak tym razem jej metamorfoza jest naprawdę duża! Kristen przefarbowała włosy na mocno rudy, wręcz pomarańczowy kolor.

Zdjęcie szybko trafiło do sieci, dzięki salonowi piękności w Hollywood, który odpowiada za metamorfozę Kristen Stewart. Widać na nim aktorkę, która prezentuje się w marchewkowym kolorze naprawdę dobrze.

Oczywiście metamorofoza to element przygotowań Kristen Stewart do nowej roli, choć nikt nie zdradza jeszcze jakiej. Zmiana koloru włosów na potrzeby filmu czy radykalne cięcie to częsty przypadek w świecie Hollywood. Wystarczy spojrzeć na inne młode aktorki, które nagle, z dnia na dzień zupełnie zmieniały swój wizerunek.

W naszej galerii zobaczysz m.in. Anne Hathaway, która obcięła włosy na krótko, dla roli w filmie Nędznicy. Było warto - Anne została nagrodzona Oscarem! Jest też Jennifer Lawrence, która obcięła włosy na chłopaka po tym, jak uznała, że są zbyt zniszczone codzienną stylizacją na planie Igrzysk Śmierci. Nie zabrakło też Ronney Mary - na potrzeby filmu Dziewczyna z tatuażem nie tylko obcięła włosy, ale też zgoliła brwi i przekuła kilka miejsc na swoim ciele!

Przeczytaj więcej o Kristen Stewart >>>

Zobaczcie rudą Kristen Stewart i inne metamorfozy gwiazd!

poprzedni
nastepny
Kristen Stewart ruda
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Publikacja: 07.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również