szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kristen Stewart nie może poradzić sobie, po rozstaniu ze słynnym aktorem

KRISTEN STEWART wypłakuje się Taylor Swift. Nie może się podnieść po rozstaniu z PATTINSONEM

Kristen Stewart załamana! Podczas, gdy Robert Pattinson świetnie się bawi w klubach i podrywa dziewczyny, Kristen nie może przeboleć ich rozstania. W ciężkich chwilach aktorkę wspiera naczelna kumpela sław i ekspertka w dziedzinie leczenia złamanego serca, Taylor Swift.

Tagi: koniec związku pattinsona i stewart, kristen stewart, kristen stewart i robert pattinson, kristen stewart robert patinson zaręczyny, kristen stewart robert pattinson razem, kristen stewart robert pattinson rozstanie, robert pattinson

KRISTEN STEWART wypłakuje się Taylor Swift. Nie może się podnieść po rozstaniu z PATTINSONEM

Kristen Stewart bardzo przeżywa rozstanie z Pattinsonem

fot: BULLS

Kristen Stewart nie jest w najlepszej formie po rozstaniu z Robertem Pattinsonem. Świadkowie donoszą, że wyprowadzka Roba kompletnie wytrąciła Kristen 
z równowagi. Aktorka, która wciąż liczyła na to, że się dogadają, w końcu zrozumiała, że to już naprawdę koniec. Tym razem postanowiła jednak nie popełniać tego samego błędu, co przy poprzednim rozstaniu z Robem, gdy zamknęła się w domu i płakała na kanapie. Zdecydowała się poszukać wsparcia u przyjaciółki.

Z samego rana Kristen Stewart wsiadła do auta i pojechała do domu Taylor Swift w Beverly Hills, gdzie –zdaniem świadków – spędziła cały dzień. Cóż, skoro Selena nie potrzebuje już porad odnośnie związku z Justinem, Tay ma czas, by wysłuchać Stewart… Kto wie? Może tym razem autorka Never Ever Getting Back Together i Dear John napisze w imieniu kumpeli ociekającą jadem piosenkę o Robie?

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 21.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również