szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Książka kucharska MODEL KITCHEN - przepisy kulinarne modelek, dieta modelek

Książka MODEL KITCHEN, czyli co jedzą modelki. Gwiazdy świata mody zdradzają swoje przepisy kulinarne!

Książka kucharska MODEL KITCHEN to przepisy kulinarne słynnych modelek i znanych osobistości świata mody. Autorem Model Kitchen jest Cesar Casier - 24-letni model, który oprócz modelingu pasjonuje się gotowaniem. W swojej książce kucharskiej zebrał przepisy znajomych z branży, m.in. Karlie Kloss, Milli Jovovich, Lily Donaldson, Lindsey Wixson, Julii Restoin-Roitfeld i Bette Franke.

Tagi: cesar casier model kitchen, dieta modelek, dietetyczne przepisy, diety, diety gwiazd, karlie kloss dieta, model kitchen, model kitchen książka kucharska, przepisy kulinarne, przepisy kulinarne gwiazd, przepisy kulinarne model kitchen

Książka MODEL KITCHEN czyli co jedzą modelki. Gwiazdy świata mody zdradzają swoje przepisy kulinarne!

Książka kucharska Model Kitchen Cesara Casiera zawiera przepisy kulinarne autorstwa znanych modelek i gwiazd świata mody, m.in. Karlie Kloss, Milli Jovovich i Lilly Donaldson

fot: Materiały Prasowe

Modelki uwielbiają jeść, gotować i ulegać pokusom czekoladowego deseru. Brzmi dziwnie? Rzeczywiście, świat mody nie kojarzy się z kuchnią, a raczej z drakońskimi dietami, obsesyjną dbałością o szczupły wygląd i anoreksją. Teraz obraz współczesnych modelek - wychudzonych i na wiecznej diecie - może ulec zmianie za sprawą książki Model Kitchen autorstwa Cesara Casiera.

Pochodzący z Belgii 24-letni model, znany z pokazów Diora, Missoni i kampanii Armaniego, postanowił poświęcić się swojej drugiej wielkiej pasji  - gotowaniu, wydając książkę kucharską zawierającą ulubione przepisy gwiazd świata mody.

Uwielbiam modę i jedzenie. Wyjechałem z domu, by zająć się modelingiem, a ponieważ nie chciałem żywić się w fast-foodowych restauracjach, zacząłem uczyć się gotować. Jedno doprowadziło do drugiego i zdecydowałem się napisać książkę kucharską o ulubionych potrawach modelek i modeli. - powiedział Cesar portalowi style.com.

W książce kulinarnej Model Kitchen model zgromadził wiele przepisów kulinarnych stworzonych przez przyjaciół z branży. Rad jak się odżywiać, by zachować szczupłą sylwetkę udzieliły m.in. Karlie Kloss, Milla Jovovich, Lily Donaldson, Lindsey Wixson, Julia Restoin-Roitfeld i Bette Franke. Wszystkie potrawy zostały przygotowane, sfotografowane i wypróbowane osobiście przez Cesara, a nad wydaniem książki czuwał Derek Blasberg. Jak zapewnia autor, w Model Kitchen znalazły się same zdrowe i pyszne potrawy, a ich przygotowanie przeważnie nie zajmuje więcej niż kwadrans.

Książka Model Kitchen pojawi się w sprzedaży za kilka tygodni. Będzie ją można kupić na portalu net-a-porter.com oraz w domach handlowych Colette i Selfridges.

Autor: JW

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 02.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Jak schudnąć po świętach? Ekspert o spalaniu wielkanocnych kalorii
Jak schudnąć po świętach? Ekspert o ...

Dieta odchudzająca po świętach? Lepiej jej uniknąć. Nie spędźmy całych świąt tylko przy stole, przed telewizorem. Trzydniowe zajadanie się kalorycznymi potrawami z pewnością odbije się na naszym zdrowiu i wadze.

Dieta SOUTH BEACH. Poznaj zasady diety
Dieta SOUTH BEACH. Poznaj zasady diety

Dieta Plaż Południa, nazywana zamiennie dietą South Beach, została stworzona przez amerykańskiego kardiologa, doktora Arthura Agatsona. Autor diety namawia do zdrowego i racjonalnego odżywiania. Na czym polega dieta South Beach i czy ...