szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jak chce rodzić Kate Middleton? Znamy szczegóły!

KSIĘŻNA KATE: chce rodzić naturalnie! Szczegóły porodu dziecka Kate Middleton!

Kate Middleton nie chce cesarskiego cięcia! Księżna planuje urodzić naturalnie. Europejskie media poświęcają jej ciąży coraz więcej uwagi. A to nie podoba się Kim Kardashian, która robi wszystko, żeby to jej ciąża była numerem jeden.

Tagi: jak urodzi kate midlleton, kate middleton, kate middleton ciaza, kate middleton ciąża, kate middleton dziecko, kate middleton kiedy poród, kate middleton poród, kate midlleton jak urodzi, poród kate middleton

KSIĘŻNA KATE: chce rodzić naturalnie! Szczegóły porodu dziecka Kate Middleton!

Jak chce rodzić Kate Middleton?

fot: BULLS

Kate Middleton szykuje się do porodu. Pałac Buckingham i sama zainteresowana milczą w tej sprawie, a;e wycieka coraz więcej szczegółów o planowanym porodu, który przypadnie na lipiec 2013.

Okazało się, że Księżna Cambridge wybrała poród naturalny. Urodzi w tym samym prywatnym szpitalm, w którym na świat przyszedł jej mąż. Przyszła mama wolałaby, o ile oczywiście natura na to pozwoli, skorzystać z metod naturalnych, niż poddać się cesarskiemu cięciu, tak modnemu wśród celebrytek - pisze Daily Mail. Gazeta ustaliła też, że przy porodzie chce być książę William: Planuje być przy porodzie, ale zanim to się stanie, będzie stacjonował w Nowej Walii - dodaje tabloit. Możliwe więc, że William pojawi się w szpitala na ostatnią chwilę.

Ciąża Kate Middleton powoli zaczyna być bardziej popularna niż Kim Kardashian. Choć ta druga robi wszystko, żeby jej ciąża była w Europie ciążą numer jeden. Więcej uwagi media poświęcają jednak przyszłemu dziecku książęcej pary. Bo Kate i William spodziewają się pierwszego potomka, który będzie trzecią osobą w kolejce do brytyjskiego tronu. Wciąż nie wiadomo czy na świat przyjdzie dziewczynka, czy chłopiec.

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 21.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również