szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Znamy płeć dziecka księżnej Kate i księcia Williama

Księżna Kate Middleton: zdradziła płeć dziecka!

Ciąża Kate Middleton obserwowana jest przez cały świat. Nic zatem dziwnego, że płeć dziecka księżnej i księcia Williama intryguje i budzi spekulacje! Podczas uroczystości w miasteczku Grimpsy, zazwyczej dyskretna księżna Kate... wygadała się na temat kolejnego potomka rodziny królewskiej!

Tagi: ciąża Kate Middleton, kate middleton, kate middleton dziecko, kate middleton w ciąży, księżna kate

Księżna Kate Middleton: zdradziła płeć dziecka!

Kate Middleton urodziła 22 lipca 2013

fot: BULLS

Księżna Kate Middleton jest już w piątym miesiącu ciąży. Jej zaokrąglony brzuszek niemal codziennie jest bohaterem prasowych i internetowych artykułów. Większość z nich to jednak tylko spekulacje. Księżna Cambridge i jej mąż książe William postanowili zachować dyskrecję, dlatego płeć przyszłego następcy (następczyni?) tronu Wielkiej Brytanii trzymana była w głębokiej tajemnicy. Do czasu...

5 marca 2013 Kate Middleton odwiedziła National Fishing Heritage Centre w niewielkim angielskim miasteczku Grimsby. Podczas spotkania, delegacja dzieci wręczyła księżnej białej misia. Wzruszona Kate podziękowała rozczulona, obiecując, że przekaże pluszaka swojej có.... Gdy zorientowała się, że powiedziała o jedną sylabę za dużo, było już za późno. Dzisiaj w internecie królują już genetyczne wyobrażenia wyglądu córki książęcej pary.

Jak nazwie swoją córeczkę księżna Kate? >>

Autor: monroe

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 06.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również