szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Księżna Kate urodziła dziecko. Królewski potomek przyszedł na świat 22 lipca 2013

KSIĘŻNA KATE urodziła! 22.07.2013 urodziło się dziecko Williama i Kate!

Księżna Kate urodziła! Dziecko Williama i Kate przyszło na świat 22.07.2013 w Londynie. Szpital jest szczelnie otoczony przez fotoreporterów, którzy próbują zdobyć zdjęcia dziecka księżnej Kate i Williama. Dziecko księżnej Kate to chłopiec czy dziewczynka? Płeć dziecka poznamy wkrótce.

Tagi: co urodziła księżna kate, dziecko kate middleton, kate middleton, kate middleton 22.07.2013, kate middleton urodziła, ksiezna kate urodzila, midlleton kate, płeć dziecka księżnej kate, poród księżnej kate, zdjęcia dziecka kate middleton22

Księżna Kate Middleton: zdradziła płeć dziecka!

Kate Middleton urodziła 22 lipca 2013

fot: BULLS

Księżna Kate po porodzie! Kate Middleton urodziła 22.07.2013 w Londynie. Kate i William mają chłopca czy dziewczynkę? Na rozwiązanie tej tajemnicy będzie trzeba jeszcze poczekać. Wiadomo, że poród zaczął się w poniedziałek 22 lipca 2013 nad ranem.

Cały szpital jest szczelnie otoczony dziennikarzami, wozami reporterskimi i paparazzi. Sporo mówiło się o ewentualnej zmianie placówki, w której urodzić miał się królewski potomek.

Nawet Królowa Elżbieta zabrała głos w sprawie swojego prawnuka. Monarchini wyraziła marzenie, że chciałaby, by dziecko zdążyło się urodzić przed jej urlopem. Udało się!

Szczęśliwym rodzicom gratulujemy i czekamy na kolejne informacje w tej sprawie!

Autor: SuDeK

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 22.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również