szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ciąża Kate Middleton - księżna kate spodziewa się dziecka!

Księżna Kate w ciąży! Kate Middleton i książę William spodziewają się dziecka!

Kate Middleton jest w ciąży! Księżna Kate i książę William spodziewają się dziecka, o czym oficjalnie poinformował rzecznik rodziny królewskiej. Jak sugerują brytyjskie media, księżna Kate jest w trzecim miesiącu ciąży a poród powinien nastąpić pod koniec maja 2013 roku.

Tagi: ciąża Kate Middleton, kate middleton, kate middleton ciąża, kate middleton dziecko, kate middleton w ciąży, księżna cambridge ciąża, księżna catherine ciąża, księżna kate, księżna kate w ciąży

Księżna Kate w ciaży! Kate Middelton i książę William spodziewają się dziecka!

Kate Middleton jest w ciąży!

fot: BULLS

Kate Middleton jest w ciąży! Dwór Buckingham wydał oficjalne oświadczenie, w którym czytamy:

Ich Królewska Wysokość książę i księżna Cambridge są szczęśliwi, że mogą ogłosić, że księżna Cambridge spodziewa się dziecka. Królowa, książę Edynburga, książę Walii, księżna Kornwalii oraz książę Harry i członkowie obu rodzin są zachwyceni tą informacją. Jako że ciąża jest we wczesnym stadium, jej królewska wysokość pozostanie w szpitalu przez kilka dni, a następnie będzie odpoczywać.

Więcej o ciąży Kate Middleton zdradziła przyjaciółka książęcej pary, Jessica Hay. Już trzy tygodnie przed oficjalnym oświadczeniem rodziny królewskiej, poinformowała, że Kate Middleton i książę William spodziewają się dziecka i zamierzają to ogłosić w grudniu. Dodała także, że para chce mieć dwójkę dzieci - syna i córkę i nie planuje większej liczby potomstwa.

Wiadomość o ciąży Kate Middleton podały już brytyjskie media - BBC i Sky News, a premier Wielkiej Brytanii, David Cameron, napisał tuż po 17.00 polskiego czasu na swoim Twitterze: Kate i William na pewno będą wspaniałymi rodzicami i życzył im wszystkiego najlepszego.

Według doniesień mediów księżna Kate jest w trzecim miesiącu ciąży, bo pierwsze zdjęcia pokazujące księżną z "brzuszkiem" pojawiły się w połowie września. Gdyby ta wersja okazała się prawdziwa, rozwiązania można spodziewać się pod koniec maja 2013 roku.

Gratulujemy!

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 03.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również