szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
U księżnej Kate zaczęła się akcja porodowa

KSIĘŻNA KATE w szpitalu! Zaczął się poród Kate Middleton

Księżna Kate jest w szpitalu w Londynie - brytyjska monarchia podała to w oficjalnym oświadczeniu. Żona księcia Williama miała trafić na oddział położniczy wczesnym rankiem 22.07.2013. Jest z nią mąż.

Tagi: Kate księżna, kate middleton, ksieżna kate ciąża, księżna cambridge ciąża, księżna catherine ciąża, księżna kate, księżna kate ciąża, księżna kate data porodu, KSIĘŻNA KATE PORÓD, KSIĘŻNA KATE URODZIŁA, księżna kate w ciąży

KSIĘŻNA KATE w szpitalu! Jest na oddziale położniczym

Kate Middleton rodzi?

fot: BULLS

Kate Middleton rodzi? Księżna trafiła na oddział położniczy szpitala im. świętej Marii. Brytyjskie media piszą, że zaczęła się akcja porodowa. Korespondent królewski Sky News Paul Hariison relacjonował, że stan ksieżnej był bardzo dobry. Rzecznik pałacu Kensington poinformował, że Jej Wysokość Księżna Cambridge została przyjęta rano do szpitala St. Mary w Londynie w początkowej fazie porodu. Z Pałacu Kensington do Skrzydła Lindo w Szpitalu St. Mary księżna podróżowała samochodem w towarzystwie Księcia Cambridge. Przed szpitalem na nowe doniesienia czekają tłumy reporterów z całego świata. Dziecko Kate Middleton i księcia Williama to najbardziej wyczekiwany potomek w tym roku.

Zobacz też: Kate Middleton urodzi córkę? >>

Przed nami długie oczekiwanie. Nie wiadomo ile to potrwa - mówią dziennikarze przed szpitalem. Nowe informacje potwierdzone przez rodzinę królewską, prawdopodobnie nie ukażą się aż do momentu oficjalnego oświadczenia przedstawicieli monarchii.

Zobacz też: Zdjęcia Kate Middleton z dzieckiem! >>

Autor: ko

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 22.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również