szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Dominika Zasiewska o roli wodzianki w programie Kuby Wojewódzkiego

Kto będzie nową wodzianką u Kuby? Dominika Zasiewska nie odpuszcza i staje do castingu!

Dominika Zasiewska znów chce być wodzianką w programie Kuby Wojewódzkiego. Zapowiada, że zamierza wziąć udział w trwającym obecnie castingu i wrócić do swojej starej roli. Jak myślicie, wciąż ma szanse u Kuby?

Tagi: casting na wodziankę, Dominika Zasiewska, dominika zasiewska wodzianka, kto będzie wodzianką u kuby, nowa wodzianka u kuby

Dominika Zasiewska

Dominika Zasiewska startuje w castingu na nową wodziankę

fot: x-news

Dominika Zasiewska, znana jako wodzianka z programu Kuby Wojewódzkiego, niedawno musiała pożegnać się ze swoja rolą. O kulisach rozstania opowiedziała dopiero po kilku miesiącach. Jak się okazało, straciła pracę bez uprzedzenia, ale na otarcie łez ekipa zorganizowała dla niej huczne pożegnanie. Choć utrata pracy bardzo ją dotknęła, to jednak przedsiębiorcza celebrytka zdążyła się już pozbierać i... zapowiedzieć swój udział w castingu na nową wodziankę!

Dominika ma przecież w tym spore doświadczenie (i chyba jak na razie tylko ona), dlatego ma spore szanse wrócić do swojej starej roli. Ciekawe tylko, czy Kuba Wojewódzki znów będzie chciał ją w sowim programie. Na wypadek gdyby nie udało się zakwalifikować w konkursie, była wodzianka oferuje się do pomocy w roli jurorki. - To ja powinnam wybierać, bo trochę się na tym znam - powiedziała agencji X-news.

Dlaczego Dominika Zasiewska zdecydowała wziąć udział w castingu na nową wodziankę?

 

 

 

Dzień Dobry TVN/x-news

Autor: JW

Zdjęcia: x-news

Publikacja: 18.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również