szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zwycięzcy piątego półfinału Mam Talent!

Kto wygrał piąty półfinał MAM TALENT? My już wiemy!

Piąty półfinał programu Mam Talent już za nami. Dwóch ostatnich szczęśliwców dołączyło do grona finalistów. Wielki Finał już za tydzień, w sobotę 24 listopada 2012 roku w TVN. O zwycięstwo będą walczyli Trio ETC, Recycling Band, MultiVisual, Bartek Grzanek, Delfina i Bartek, Duet Elita, Marcin Kowalczyk, Kinga Skiba i……

Tagi: Agnieszka Chylińska, finaliści mam talent, małgorzata kozuchowska, mam talent, mam talent jury, mam talent tvn, marcin prokop, piąty półfinał mam talent, robert kozyra, szymon hołownia

Kto wygrał piąty półfinał MAM TALENT? My już wiemy!

Jury piątej edycji Mam Talent

fot: mamtalent.tvn.pl

W półfinałowym programie Mam Talent nie zabrakło emocji, a jurorzy: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Robert Kozyra niewątpliwie byli w formie. Niezawodni prowadzący: Marcin ProkopSzymon Hołownia także wzbili się na wyżyny swojego dowcipu. Gościem specjalnym programu był zespół Audiofeels. Finaliści pierwszej edycji Mam Talent.

Pierwsze występy nie zachwyciły jednak jury. Nie "wybębnili" sobie finału Drumbastic. Brazylijska samba w ich wykonaniu, mimo że była naprawdę gorąca, została nazwana przez Agnieszkę Chylińską studniówkowym występem. Nie miały również szczęścia dziewczyny z Tess. Ich taniec do przeboju Prawy do lewego został ostro skrytykowany przez jury. Do domu wróciła też Aleksandry Kuśmider. Jak stwierdziło jury, zaszkodziła sobie wyborem repertuaru. Ola wykonała bowiem przebój zespołu WILKI Eli lama sabachtani.

Nie zabrakło jednak występów które zachwyciły jury. Agnieszka Chylińska nie szczędziła komplementów wokalistce Ani Polowczyk. A Małgosi Foremniak aż pociekły łzy ze wzruszenia podczas jej występu. Świetna opinia jury nie zapewniła jednak Ani awansu do piątego finału Mam Talent.

Kto przeszedł do finału piątej edycji Mam Talent?

Ostatni odcinek przed finałem wygrała Ania Filipowska, którą Robert Kozyra nazwał rasową artystką z determinacją rasowego sportowca. Występ dwóch nieprawdopodobnych tancerzy Pitzo i Polssky podbił serca zarówno jurorów jak i widzów. Za tydzień 24 listopada 2012 roku w ostatecznym starciu zmierzy się ze sobą dziesiątka utalentowanych finalistów. Glamki.pl mają już swojego faworyta, a Ty komu kibicujesz?

Autor: Pin Up

Zdjęcia: mamtalent.tvn.pl

Publikacja: 17.11.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
MAM TALENT: pierwszy odcinek szóstej edycji!
MAM TALENT: pierwszy odcinek szóstej edycji!

Szósta edycja programu Mam Talent już ruszyła! Co wydarzyło się w pierwszym odcinku show? Jak w towarzystwie Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak czuł się nowy juror - Agustin Egurrola? Przeczytaj naszą relację!

VI edycja MAM TALENT już wkrótce!
VI edycja MAM TALENT już wkrótce!

W VI edycji programu Mam talent Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska przy stole jurorskim przywitały Agustina Egurrolę. Jak znany choreograf sprawdził się w nowej roli? Przekonamy się już 7 września 2013!

MAM TALENT 2013: niższe pensje jurorów programu! Zobacz ile zarabiają jurorzy MAM TALENT
MAM TALENT 2013: niższe pensje jurorów ...

Oszczędności w Mam Talent! Jurorzy będą musieli zacisnąć pasa! Dostaną mniej pieniędzy! Na obniżkę nie zgodził się tylko Robert Kozyra i prawdopodobnie dlatego pożegnał się z programem. Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak ...