szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Kuba Wojewódzki atakuje Michała Piróga! Tancerz odpowiedział

Kuba Wojewódzki zaatakował Michała Piróga w swoim programie. Czy to zemsta za aluzje, że miał romans z Tomaszem Kammelem? Michał Piróg błyskawicznie zareagował na słowa Wojewódzkiego.

Tagi: geje w show-biznesie, kuba wojewódzki, michał piróg, Wojewódzki w związku z Kammelem

KUBA WOJEWÓDZKI zaatakowany! Wojewódzki został oblany żrącą substancją

Kuba Wojewódzki został zaatakowany pod siedzibą Radia Eska Rock

fot: xfactor.tvn.pl

Niedawno Michał Piróg udzielił kontrowersyjnego wywiadu w tygodniku Wprost, w którym opowiedział o ukrytych gejach w show-biznesie. Tancerz zasugerował nawet, że kiedyś Kuba Wojewódzki i Tomasz Kammel mieli romans.

Na reakcję Kuby Wojewódzkiego nie trzeba było długo czekać. Dziennikarz skomentował sprawę w swoim felietonie w Polityce.

Michał Piróg, zadeklarowany tancerz, pół-Żyd i cały gej, postanowił coś, czego nie chcieli postanowić inni, i w tygodniku 'Wprost' zmajstrował swoją listę Wildsteina. Gejów, którzy powinni się ujawnić, bo Michał nie lubi, jak się ukrywają. Damięcki, Rozmus, Ibisz, Kammel i Wojewódzki. Gej homofob ścigający innych gejów. Cudowny sen prawicy - napisał Kuba.

Przeczytaj więcej o Kubie Wojewódzkim

Ale to nie koniec. Kuba Wojewódzki po raz kolejny postanowił zaatakować Michała Piróga. Tym razem w swoim programie.

Pojawił się w Polsce gej-homofob. Czyli Michał Piróg, faszystowski gej-homofob, który nie lubi innych gejów. Dupy mu się skończyły? - powiedział Kuba Wojewódzki.

Michał Piróg zareagował błyskawicznie.

Kuba Wojewódzki nazwał mnie dzisiaj "faszystowskim gejem homofobem" wydaje mi się, że Kuba nie rozumie podstawowych słów. Proponowałbym aby sprawdził w słowniku języka polskiego trzy hasła : a) homofobia b)Faszyzm c)gej… potem będę mógł z nim porozmawiać - napisał Michał Piróg na Facebooku.

Czy to już wojna?

Autor: Kinga

Zdjęcia: xfactor.tvn.pl

Publikacja: 23.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również