szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kuba Wojewódzki w konflikcie z magazynem Grazia

Kuba Wojewódzki kontra Grazia. Kto tutaj mówi nieprawdę?

Kuba Wojewódzki po zdementowaniu doniesień magazynu Grazia, został posądzony o mówienie nieprawdy. Według Grazii, Wojewódzki jasno określił swoje plany tworzenia portalu internetowego i mają na to dowody! Kto w tej sprawie mówi nieprawdę i dlaczego?

Tagi: bauer, grazia, grazia bauer, kuba wojewódzki, kuba wojewódzki portal internetowy, kuba wojewódzki skandale, tvn, wirtualnemedia

Kuba Wojewódzki kontra Grazia. Kto tutaj mówi nieprawdę?

Kuba Wojewódzki foto: WBF

fot: WBF

Kuba Wojewódzki chyba zaplątał się w zeznaniach. Jak pisaliśmy wcześniej, Kuba udzielił wywiadu magazynowi Grazia (wyd. Bauer) w którym przyznał, że zamierza otworzyć własny portal internetowy, konkurencyjny do portalu Tomasza Lisa. Parę dni później, Wojewódzki zapytany przez jeden z portali zaprzeczył tym doniesieniom, a artykuł Grazii na ten temat nazwał: informacyjną pornografią (wypowiedz dla wirtualnemedia.pl). Tymczasem na oficjalnym profilu n aFacebooku Grazii pojawiła się informacja od wydawcy magazynu, wydawnictwa Bauer:

Redakcja magazynu GRAZIA informuje, że opublikowana w magazynie rozmowa z panem Wojewódzkim została odpowiednio udokumentowana i wynika z niej jasno, że prowadzi on prace nad nowym portalem internetowym.

O co w takim razie chodzi Kubie Wojewódzkiemu? Dlaczego nie przyznał się do planów założenia portalu? Uważacie, że jest to pomyłka ze strony Kuby Wojewódzkiego lub Grazii, czy raczej chwyt marketingowy?

Konflikt zeznań pomiędzy Grazią a Wojewódzkim nie został rozwiązany. Pozostaje nam czekać na rozstrzygnięcie, a może na nowy portal?

Autor: natalia kovacs

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 13.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również