szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kuba Wojewódzki skasował swój profil na Facebooku

KUBA WOJEWÓDZKI usunął konto z Facebooka! Stracił ponad milion fanów

Kuba Wojewódzki skasował swój profil na Facebooku. Fanpage dziennikarza był jednym z najpopularniejszych wśród polskich użytkowników fejsa. Wojewódzki miał ponad milionów fanów! Dlaczego postanowił go usunąć?

Tagi: blokada facebooka, facebook, facebook logowanie, facebook nie działa, facebook.pl, kuba wojewodzki, kuba wojewódzki, kuba wojewódzki facebook, kuba wojewódzki i, logowanie facebook, pl facebook, tvn, wojewódzki facebook, wojewódzki kuba, www.facebook.pl

KUBA WOJEWÓDZKI usunął konto z Facebooka! Stracił ponad milionów fanów!

Kuba Wojewódzki zniknął z Facebooka. Nie wiadomo czy i kiedy tam powróci.

fot: WBF

Lubisz Kubę Wojewódzkiego na Facebooku? To już przeszłość. Popularny dziennikarz TVN skasował swój fanpage na Facebooku. Dlaczego Wojewódzki rozstał się z profilem, który miał ponad milion fanów? Zdecydowali o tym internetowi hejterzy.

Ja jestem 50-letnim facetem, który nie jest dzieckiem internetu, a histeria lajków nie jest moją histerią. Nigdy nie byłem bohaterem masowym. Ani tego, co robię w telewizji, ani w radiu, nigdy nie uważałem za masowe. Nie interesowała mnie ani masowa popularność, ani masowa turystyka, ani masowy gust. A ilość cudzych spraw, ilość świrów, maniaków, brudu, która wylewała się u mnie na profilu, zaowocowały tym, że postanowiłem go usunąć - opowiada portalowi gazeta.pl Kuba. Wojewódzki dopiero niedawno przekonał się, ile brudów pojawiało się na jego profilu.

Byłem przez dwa tygodnie na wakacjach i nie było tam moich wpisów. I zobaczyłem, co się tam dzieje, jaki jest poziom nienawiści. Zastanawia mnie, po co ludzie, którzy nie akceptują nawet jednego przecinka w moich wypowiedziach, tam występują. To miejsce stało się kondensacją pewnego poziomu nietolerancji, który mnie przeraża - przyznaje w rozmowie.

Wojewódzki nie potwierdził jeszcze oficjalnie czy założy nowe konto na Facebooku. Jego fanpage zrzeszał ponad milion osób i był jednym z najpopularniejszych w Polsce. Podobnym wynikiem może się pochwalić od 29 stycznia 2013 Radio ESKA, które tego dnia przekroczyło magiczny próg miliona fanów.

Zobacz: Awaria Facebooka 29.01.2013

Autor: SuDeK

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 29.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również