szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kuba Wojewódzki znowu na Facebooku

KUBA WOJEWÓDZKI wrócił na Facebooka! Zobacz nowy oficjalny fanpage Kuby Wojewódzkiego

Juror X Factor 3 wrócił na Facebooka! Kuba Wojewódzki założył swój nowy profil w serwisie. Pod bardzo wymowną nazwą: Kuba Wojewódzki - Król TVN. Przez niespełna dwa dni zebrał już blisko 10000 fanów!

Tagi: blokada facebooka, facebook, facebook nie działa, facebook.pl, kuba wojewodzki, kuba wojewódzki, kuba wojewódzki facebook, kuba wojewódzki i, logowanie facebook, pl facebook, tvn, wojewódzki facebook, wojewódzki kuba, www.facebook.pl, x factor 3

KUBA WOJEWÓDZKI wrócił na Facebooka! Zobacz nowy fanpage Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki - Król TVN to nowy oficjalny profil Kuby Wojewódzkiego na Facebooku

fot: Facebook

Kuba Wojewódzki wrócił na Facebooka. Jego miłośnicy nie musieli długo czekać na nowe konto showmana. Pod adresem http://www.facebook.com/KubaWojewodzkiKrolTVN można na nowo śledzić jego wpisy. Uwaga! Nie brakuje "podróbek". Na Facebooku funkcjonują dziesiątki profili, których autorzy podszywają się pod Wojewódzkiego. Ten jednak jest już na pewno oficjalnym, który dziennikarz prowadzi osobiście.

Założyłem konto dzisiaj rano i przez trzy godziny była jedna osoba, która to lubi. Tą osobą byłem ja. I muszę powiedzieć, że to jest naprawdę wystarczający świat, żeby czuć się spełnionym - opowiada serwisowi Gazeta.plCała zabawa polega na tym, żeby było wesoło i zabawnie. Tamtą stronę zlikwidowałem, bo to był jarmark cudzych problemów, a ja mam problem mój - moje wadzenie się ze światem. I temu ma to służyć - opowiada.

Swój poprzedni profil, który miał ponad milion fanów, Wojewódzki usunął 29 stycznia 2013.

Zobacz: Kuba Wojewódzki usunął swój profil na Facebooku. Przez hejterów

Autor: SuDeK

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 19.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również