szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

KYLIE MINOGUE - przypominamy najlepsze looki piosenkarki

To już pewne! Kylie Minogue wystąpi w Polsce 30 października. Piosenkarka uważana za ikonę stylu, przywiezie ze sobą ponad 1000 kg ubrań i stylizacji, które wykorzysta podczas swojego show. W oczekiwaniu na koncert artystki postanowiliśmy przypomnieć najciekawsze looki Kylie. Jak zmienił się styl Kylie Minogue w ciągu ostatnich lat? Sprawdźcie!

Tagi: kylie minogue, kylie minogue koncert w polsce, kylie minogue stylizacje

Nowa książka Kylie Minogue

W książce "Kylie Fashion" można zanaleźć wszystkie najciekawsze stylizacje piosenkarki na przestrzeni ostatnich 25. lat

fot: Thames and Hudson Ltd

Kylie Minogue wystąpi w Polsce. Ta wiadomość już od kilku dni cieszy serca polskich fanów piosenkarki. Trasa koncertowa, która ruszy już 24 września w Liverpoolu, zapowie piątą studyjną płytę artystki pt. Kiss Me Once.

W oczekiwaniu na łódzki koncert Minogue, postanowiliśmy sprawdzić najciekawsze stylizacje piosenkarki z ostatnich lat. Jak zmieniał się styl Kylie?

Kylie Minogue

Ostatnio piosenkarka coraz częściej preferuje stylizacje retro. Musimy przyznać, że makijaż i włosy w stylu lat 70. pasują do stylu Kylie. Uwielbiamy ją w takim wydaniu!

Kylie Minogue

Jak na ikonę stylu przystało, Kylie zmienia swój styl jak kameleon. Jak Wam się podoba piosenkarka w wersji glamour?

Kylie Minogue

Piosenkarka od lat jest wielką fanką twórczości włoskich projektantów Dolce & Gabbana. To właśnie stylizacje z metką od D&G gwiazda zakłada na najważniejsze imprezy oraz hollywoodzkie czerwone dywany.

Kylie Minogue i Dolce & Gabbana

Kylie Minogue w kreacji od D&G

Kylie Minogue na okładce Elle

Kylie Minogue i Katy Perry

Autor: EB

Zdjęcia: Thames and Hudson Ltd

Publikacja: 17.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
KYLIE MINOGUE w kreacji od DOLCE&GABBANA
KYLIE MINOGUE w kreacji od DOLCE&GABBANA

Kylie Minogue pojawiła się w kreacji od Dolce&Gabbana na imprezie Dolce&Gabbana London Collections: Men Event. Autralijska piosenkarka miała na sobie sukienkę prosto z wybiegu! Zobacz jak wyglądała Kylie Minogue na ...