szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kylie Minogue w kabaretowym stylu! Minogue w sesji dla niemieckiego GQ

KYLIE MINOGUE w cudownej sesji zdjęciowej! Minogue dla niemieckiego GQ

Kylie Minogue w niemieckim GQ. Przepiękna Kylie Minogue w klimatycznej sesji zdjęciowej dla GQ Germany. Minogue jako gwiazda kabaretu lat 20.! Zobacz zdjęcia Kylie Minogue wykonane przez Ellen Von Unwerth dla niemieckiego GQ!

Tagi: kylie minogue, kylie minogue gq, kylie minogue kabaret, kylie minogue sesja zdjęciowa, kylie minogue zdjęcia

KYLIE MINOGUE w cudownej sesji zdjęciowej! Minogue dla niemieckiego GQ

Przepiękna Kylie Minogue w stylu kabaretu lat 20.!

Kylie Minogue w niemieckim GQ! Wreszcie są przepiękne zdjęcia Kylie Minogue. Wokalistka pozowała w obiektywie legendarnej fotografki mody i celebrytów Ellen Von Unwerth. Zobacz jak prezentuje się Minogue w wyjątkowej sesji.

Najnowsza sesja zdjęciowa Kylie Minogue utrzymana jest w klimacie lat 20. Słynna piosenkarka pozuje wystylizowana na gwiazdę początku ubiegłego stulecia. Za kostium odpowiada Sascha Lilic. Musimy przyznać, że tematyka sesji to strzał w dziesiątkę! Uroda Australijki wpisuje się bowiem w kanony piękna lat 20. i 30. Minogue niczym artystka dawnych lat pozuje za kulisami w samym szlafroku bądź niczym gwiazda francuskiego kabaretu wychodzi na kuszącym krokiem na scenę

Przypomnijmy, że wokalistka ciągle pracuje nad nową płytą, której zapowiedziami są single Timebomb oraz Skirt. Dodatkowo supergwiazda przyjęła propozycję bycia jednym z jurorów w brytyjskiej edycji The Voice. Wokalistka będzie jednym z trenerów obok legendarnego Toma Jonsa, will.i.am oraz Ricky Wilson.

Co sądzicie o sesji z GQ Germany październik 2013? Wprost nie można oderwać wzroku od tych zdjęć!

Zobacz też: Kylie Minogue dla niemieckiego GQ!
Autor: kobi

Publikacja: 15.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również