szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

LADY GAGA promuje gwałt? Tym razem piosenkarka przesadziła!

Szok! Lady Gaga zdecydowanie przesadziła. Najnowszy klip piosenkarki wywołał gorące emocje. Zagraniczne media zarzucają pop divie promowanie gwałtu i zboczeń.

Tagi: lady gaga, lady gaga album, lady gaga nowy klip, lady gaga terry richardson

LADY GAGA  promuje gwałt? Tym razem piosenkarka przesadziła!

LADY GAGA  promuje gwałt? Tym razem piosenkarka przesadziła! fot. video

fot: EB

O Lady Gadze jest ponownie głośno. A wszystko to za sprawą jej najnowszego teledysku do piosenki Do What You want. Amerykańska pop diva, słynąca ze skandali i kontrowersji, tym razem zdecydowanie przesadziła. Zagraniczne media zarzucają piosenkarce promowanie gwałtu, przemocy i zboczeń.

Nie bez znaczenia jest także fakt, że głównym reżyserem video był Terry Richardson, który już wielokrotnie był oskarżany o molestowanie modelek (marka H&M czy gazeta Vogue już dawno zrezygnowały ze współpracy z fotografem).

Kicz! Paris Hilton w obiektywie Terry'ego Richardsona >>>

PR-owcy Lady Gagi chyba zrozumieli, jak wielką gafę popełnili, publikując teledysk w internecie. W ciągu zaledwie kilku godzin tysiące internautów nie pozostawili na Amerykance suchej nitki. Jest to po prostu obrzydliwe. Tym razem Gag po prostu przesadziła - czytamy w komentarzach. Klip został natychmiastowo usunięty z oficjalnego profilu piosenkarki.Lady Gaga w kampanii Terry'ego Richardsona dla Harpers Bazaar

Autor: EB

Zdjęcia: EB

Publikacja: 24.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
LADY GAGA szuka sukni ślubnej! Jak będzie wyglądała ślubna kreacja Lady Gagi?
LADY GAGA szuka sukni ślubnej! Jak ...

Lady Gaga szuka sukni ślubnej! To wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów gwiazdy, która po trzech latach związku z Taylorem Kinneyem zdecydowała się na ślub. Jak będzie wyglądać kreacja panny młodej?

LADY GAGA przyjechała na koniu na galę American Music Awards. Gwiazda nie przestaje zaskakiwać!
LADY GAGA przyjechała na koniu na ...

Lady Gaga nie przestaje szokować! Gwiazda jest znana z tego, że zwraca na siebie uwagę, a jej stylizacje nie tylko szokują, ale często wzbudzają niesmak! Zobaczcie najnowszy pomysł gwiazdy pop!