szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Robert Lewandowski przed szansą na wielką fortunę

ŚLUB ROBERTA LEWANDOWSKIEGO 22.06.2013. Stać go na drogie wesele!

Robert Lewandowski będzie miał za co utrzymać swoją rodzinę. Popularny Lewy bierze ślub z Anną Stachurską 22.06.2013. Polak robi wielka karierę w zagranicznych klubach i zarabia coraz więcej pieniędzy. O napastnika biją się zachodnie drużyny i proponują za niego coraz wyższe kwoty. Ile pieniędzy zarabia Robert Lewandowski?

Tagi: lewandowski, lewandowski robert, lewandowski ślub, lewandowski zdjęcia, robert lewandowski, robert lewandowski anna stachurska, robert lewandowski borussia dortmund, robert lewandowski narzeczona, robert lewandowski planuje ślub, robert lewandowski ślub

LEWANDOWSKI CORAZ BOGATSZY:  Ile zarabia Robert Lewandowski? Polak ma szansę zbić fortunę!

Robert Lewandowski przed szansą na wielką fortunę

fot: BULLS

Robert Lewandowski w błyskawicznym tempie pomnaża swoją fortunę. Polski napastnik zarabia w Borussii Dortmund 2 miliony £ rocznie – czyli prawie 40 000 £ na tydzień. Manchester United chce jednak płacić mu ponad dwa razy więcej – 90 000 £ tygodniowo, czyli prawie 4,7 miliona rocznie – pisze brytyjski dziennik The Sun.

Zawodnik spodziewał się iść śladem swojego kolegi z zespołu Mario Götze, który przeszedł ostatnio do Bayernu Monachium. Na razie władze Borussi go zatrzymały, jednak sam Lewandowski przyznaje, że to nie jest ostateczna decyzja i nie wiadomo czy będzie on nadal w zespole w kolejnym sezonie. Sytuacja szybko się zmienia. Na razie cieszę się swoimi wakacjami, ale wszystko może się przecież zdarzyć – przyznał Polak.

Na razie nasz piłkarz zajęty jest organizacją swojego ślubu. 15.06.2013 roku ożeni się z Anną Stachurską. Zobacz jak wyglądają przygotowania do tego wydarzenia >>

Autor: ko

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 08.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również