szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Roztargniony Robert Lewandowski!

LEWANDOWSKI DOSTAŁ MANDAT: piłkarz przyłapany na wykroczeniu!

Robert Lewandowski nie zapłacił za parkowanie! Od warszawskiej straży miejskiej dostał mandat. Zobacz gdzie wpadł Robert Lewandowski i ile musi zapłacić za swoje roztargnienie. Przed ślubem z Anną Stachurską chyba stracił głowę!

Tagi: lewandowski ślub, mandat robert lewandowski, robert lewandowski, robert lewandowski anna stachurska, robert lewandowski mandat, robert lewandowski ślub, robert lewandowski ukarany, ślub lewandowskiego, żona lewandowskiego

LEWANDOWSKI DOSTAŁ MANDAT: piłkarz przyłapany na wykroczeniu! Zobacz za co został ukarany w Warszawie

Roztargniony Robert Lewandowski!

fot: Super Express

Robert Lewandowski ma tyle spraw na głowie związanych ze swoim ślubem, że zapomniał zapłacić za parkowanie! Straż Miejska w Warszawie wlepiła mu mandat. Gwiazda Borussi musi teraz zapłacić 50 złotych. Reprezentant Polski zaparkował na ulicy Mokotowskiej w Warszawie. Ale zabiegany piłkarz nie kupił biletu na parkowanie. Wygląda na to, że w związku ze ślubem niektóre rzeczy wymykają mu się po prostu spod kontroli. Z zapłatą mandatu nie powinien mieć jednak większych problemów, bo rocznie zarabia grube miliony. Nie szczędzi ich też na swoją uroczystość.

Ślub Lewandowskiego już 22 czerwca 2013 roku w Trębkach Nowych. Na miejscu od kilku dni spore napięcie. Organizatorzy starają się, żeby wszystko wypadło jak najlepiej. Dopinane są najmniejsze szczegóły. Przywożone są kwiaty, rozkładane krzesła i stoły. Prawie gotowe jest też już lądowisko, na którym ma wylądować helikopter.

Trębki Nowe koło Zakroczymia to wioska około 50 km od Warszawy. Dwór Złotopolska Dolina pomieści prawie 300 gości. Para młoda będzie mieć do dyspozycji 4 dwuosobowe pokoje ze śniadaniem. W hotelu dodatkowo zmieścić się jeszcze 35 innych osób. Reszta będzie nocować w hotelach w Warszawie.

Co ciekawe, młoda para chce uniknąć wycieków amatorskich zdjęć ze ślubu i wesela. Dlatego przed rozpoczęciem zabawy wszystkim gościom będą zabrane telefony komórkowe.

Autor: ko

Zdjęcia: Super Express

Publikacja: 19.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również