szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Lindsay Lohan w wywiadzie z Oprah Winfrey przyznała się do uzależnienia!

Lindsay Lohan: niezwykle szczery wywiad z Oprah Winfrey!

Prosto z odwyku Lindsay Lohan trafiła do studia Oprah Winfrey, której aktorka udzieliła niezwykle szczerego wywiadu. Lindsay Lohan po raz pierwszy publicznie przyznała się do bycia alkoholiczką i narkomanką.

Tagi: lindsay lohan, lindsay lohan narkotyki, lindsay lohan oprah winfrey, lindsay lohan uzależnienie, lindsay lohan więzienie, lindsay lohan wywiad oprah winfrey

Lindsay Lohan: niezwykle szczery wywiad z Oprah Winfrey!

Lindsay Lohan w rozmowie z Oprah Winfrey

fot: BULLS

Lindsay Lohan zgodziła się udzielić wywiadu Oprah Winfrey cztery dni po zakończeniu jej ostatniego, wymuszonego przez sąd odwyku. Był on już szóstym w jej "karierze". W najpopularniejszym talk-show świata problematyczna gwiazda po raz pierwszy opowiedziała o swoim uzależnieniu od alkoholu, narkotyków oraz aresztowaniu w 2010 roku.

Chciałam iść do więzienia - wyznaje w rozmowie aktorka. Zapytana dlaczego wyjaśnia, że chaos dookoła niej, sprawił, że nie wiedziała gdzie indziej mogłaby odnaleźć spokój. Jestem inna, czuję się inaczej, myślę inaczej - zapewniała gwiazda. I dodała, że w tej chwili jest tylko na... witaminach.

Według nieoficjalnych informacji Lindsay Lohan otrzymała za występ w programie Oprah Winfrey 2 miliony dolarów.

Czy kibicujecie Lindsay w pokonaniu jej nałogów i pomyślnym powrocie na ekrany kin?

Autor: monroe

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 19.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Lindsay Lohan wyda autobiografię. Kto napiszę książkę o seksualnych podbojach aktorki?
Lindsay Lohan wyda autobiografię. Kto napiszę ...

Lindsay Lohan postanowiła wydać swoją autobiografię. Aktorka znana z imprezowego stylu życia postanowiła opisać pikantne szczegóły z jej życia. Aktualnie gwiazda poszukuje ghost writera, który pomoże napisać jej książkę. Pod uwagę brana ...