szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Lindsay Lohan w obiektywie Terry'ego Richardsona: Znów wygląda dobrze?

Lindsay Lohan znowu w formie? Aktorka kojarzona ostatnio głównie z kolejnymi skandalami stanęła przez obiektywem kontrowersyjnego Terry'ego Richardsona. Efekt sesji Lindsay Lohan jest zaskakujący!

Tagi: lindsay lohan, Terry Richardson

Lindsay Lohan w obiektywie Terry'ego Richardsona: Znów wygląda dobrze?

fot: Terry Richardson

Lindsay Lohan nie pierwszy raz pozwoliła się sfotografować Terry'emu Richardsonowi. Słynny fotograf gwiazd uchodził do tej pory za jednego z najbardziej charakterystycznych i nietypowych mistrzów obiektywu w Hollywood i branży mody. Niestety, ostatnio pojawiły się oskarżenia o to, że molestuje swoje modelki, a śmiałe zdjęcia nie zawsze są efektem obopólnej zgody.

Jak widać, Lindsay Lohan nie przeszkadzają opinie jakie krążą o Terrym. Aktorka została sfotografowana w domu fotografa, w biało-czarnej, typowej dla niego sesji.

Musimy przyznać, że Lindsay na zdjęciach prezentuje się naprawdę dobrze! Z jej twarzy zniknęła opuchlizna, wygląda świeżo i kwitnąco. Czy to zapowiedź powrotu do formy jednej z najbardziej rozrywkowych gwiazd?

Przeczytaj więcej o Lindsay Lohan! >>>

Zobaczcie zdjęcie Terry'ego Richardsona i sami oceńcie efekty!

poprzedni
nastepny
Lindsay Lohan
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Zdjęcia: Terry Richardson

Publikacja: 01.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Lindsay Lohan wyda autobiografię. Kto napiszę książkę o seksualnych podbojach aktorki?
Lindsay Lohan wyda autobiografię. Kto napiszę ...

Lindsay Lohan postanowiła wydać swoją autobiografię. Aktorka znana z imprezowego stylu życia postanowiła opisać pikantne szczegóły z jej życia. Aktualnie gwiazda poszukuje ghost writera, który pomoże napisać jej książkę. Pod uwagę brana ...